5000TL telefon tavsiyesi

Isınma olmaz. Korkmayın. İşlemcisi SD865'e göre biraz daha güçsüz ancak günlük kullanımda fark edeceğini düşünmüyorum.

Güvenemiyorsanız kamerası bir tık daha kötü olan ancak işlemcisi daha güçlü olan POCO F2 Pro'ya da bakabilirsiniz.

Hocam işlemcisi iyinin kötüsü gibi bir şey :D. Bana fazlası ile yeter diye düşünüyorum. POCO ise marka ve yazılımdan dolayı tercih etmiyorum. Ayrıca kaba ve ağır bir telefon. Sanırsam S20FE alacağım. Olmaz ise A72.

Isınma olmaz. Korkmayın. İşlemcisi SD865'e göre biraz daha güçsüz ancak günlük kullanımda fark edeceğini düşünmüyorum.

Güvenemiyorsanız kamerası bir tık daha kötü olan ancak işlemcisi daha güçlü olan POCO F2 Pro'ya da bakabilirsiniz.

Hocam bir sorum daha olacaktı. SE2020 hakkında neler düşünüyorsunuz? Dediğim işlemleri o telefonda yapabilir miyim? Şu anda Mate 10 Lite kullanıyorum. Dizi izlemek SE 2020 de pek zevkli olmaz ama bu telefonu dizi izlemek için kullanabilirim. O telefonda batarya kafamda bir soru işareti. Oyun oynamadığım halde yeter mi korkusu var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Hocam bir sorum daha olacaktı. SE2020 hakkında neler düşünüyorsunuz? Dediğim işlemleri o telefonda yapabilir miyim? Şu anda Mate 10 Lite kullanıyorum. Dizi izlemek SE 2020 de pek zevkli olmaz ama bu telefonu dizi izlemek için kullanabilirim. O telefonda batarya kafamda bir soru işareti. Oyun oynamadığım halde yeter mi korkusu var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Batarya sağlığı %100 iken günlük kullanımda 1 günü ucu ucuna çıkarır hocam. Ben tercih etmem. İnternetteki kullanım testlerine bakabilirsiniz.

Bana yeter derseniz iPhone daha iyidir ama batarya yetmez derseniz iPhone ile uğraşmaya gerek yok. S20FE yeter.

Film izliyorsunuz. Se 2020 ekranı 750p ve çok küçük bir bataryaya sahip.

O fiyata Reno 4 pro, A52 veya Note 10 lite alabilirsiniz. Aralarından en iyi seçenek A52 gibi duruyor. 120hz ekran, stereo ve 750g gibi avantajları var. Üstelik 1000 TL daha ucuz.

Film izliyorsunuz. Se 2020 ekranı 750p ve çok küçük bir bataryaya sahip.

O fiyata Reno 4 pro, A52 veya Note 10 lite alabilirsiniz. Aralarından en iyi seçenek A52 gibi duruyor. 120hz ekran, stereo ve 750g gibi avantajları var. Üstelik 1000 TL daha ucuz.

Hocam o dediğiniz özellikler 5G versiyonunda var sanırım. TR de 5G versiyonu yok. 90Hz ve 720g olan varyantı var.

İphone SE öneriliyordu. Tam 5000 TL.
60 Hz ekran ama Snaprdragon 865.
144Hz ekran ve Snapdragon 865. ROM atmak daha mantıklı.

@Ygtg etiketlediğin için teşekkür ederim.
Hocam işlemcisi iyinin kötüsü gibi bir şey :D. Bana fazlası ile yeter diye düşünüyorum. POCO ise marka ve yazılımdan dolayı tercih etmiyorum. Ayrıca kaba ve ağır bir telefon. Sanırsam S20 FE alacağım. Olmaz ise A72.
Samsung Galaxy S20 FE almanızı tavsiye etmem.

Samsung Galaxy S10 Lite ve Samsung Galaxy S10 Plus bakabilirsiniz. Batarya ve küçük ekran sorun olmazsa iPhone SE'de bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı