5000TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
5000-4000

NivaHydrA

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ortalama 5000 - 4000 arası bütçem var ve bir monitör almak istiyorum. Yeni bilgisayar alacağım için monitöründe iyi olmasını istiyorum. Ailem şey diyor alıyorsak iyi bir şey alalım bir daha alamayız gibi malum dolar fırlıyor. Bana güzel bir monitör önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar, ortalama 5000 - 4000 arası bütçem var ve bir monitör almak istiyorum. Yeni bilgisayar alacağım için monitöründe iyi olmasını istiyorum. Ailem şey diyor alıyorsak iyi bir şey alalım bir daha alamayız gibi malum dolar fırlıyor. Bana güzel bir monitör önerir misiniz?

Eğer ailenin bütçesini çok zorlamayacaksa buna da bakmanı öneririm. 600 TL çıkmaya değer.

Eğer ailenin bütçesini çok zorlamayacaksa buna da bakmanı öneririm. 600 TL çıkmaya değer.

Arkadaşın önerdikleri rekabetçi oynuyorsan iyi fakat hikayelide oynuyorsan üstüne 2.000 koyup 27" almanı öneririm eğer masan rahatsa.

Bütçe artarsa Samsung G4 monitör almalısınız.

Önceki konusda bu siteden bakın dediniz. DCI-P3 kapsamı ve kontrast oranı konusunda Gigabyte G24F-2 daha iyi. AOC olan monitörün sRGB kapsamı sadece %1 fazla. Onun dışında her şey neredeyse aynı. Aralarındaki farkda 700 lira. Değmez, yani Gigabyte G24F-2 daha iyi gibi geldi bana.

Geri
Yukarı