500GB Samsung HDD'nin içine girilmiyor

kadircyln

Centipat
Daha fazla  
500GB Samsung hard disk im var. Sorun yoktu ama tarama yaptım ve bad sectör olmuş galiba anlamadım.
Tarama yapınca görüyor D olarak ama içine giremiyorum. Nasıl gireceğim bir daha?

500GB Samsung hard disk im var. Sorun yoktu ama tarama yaptım ve bad sectör olmuş galiba anlamadım.
Tarama yapınca görüyor D olarak ama içine giremiyorum. Nasıl gireceğim bir daha?
Bad Sector testini nasıl yaptınız? Herhangi bir sorun olduğundan emin misiniz?

Bende de böyle bir hdd vardı. Avast kullandığım zamanlar sağ tıkladığımda avast ile kıy seçeneği çıktı. Onunla bir süre kullandım diski.

Geçmiş olsun. EaseUs diye bir program var crackli halini bulabilirsin. O programla içindeki verilere ulaşabilirsin.
Teşekkür ederim. Akşam bakacağım İnş bulurum.
Bad Sector testini nasıl yaptınız? Herhangi bir sorun olduğundan emin misiniz?
Kuzen Bi uygulama ile quen start dedi. Hızlı taramaya başladı. Kare ler vardı ve yeşil olması gerekirken. Kırmızı olmaya başladılar. Sonra D diski görünüyor ama artık giremiyorum. Ama daha önce tarama yapmadan önce içine girip depolama yapıyordum.
Bende de böyle bir hdd vardı. Avast kullandığım zamanlar sağ tıkladığımda avast ile kıy seçeneği çıktı. Onunla bir süre kullandım diski.
Deneyeceğim, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı