500GB HDD'nin 260GB gözükmesi

Mamafih

Kilopat
Daha fazla  
Elimde bulunan 500 GB kapasiteli HDD'yi bilgisayarıma taktım bu harddiskte önceden yüklü isletim sistemi vardi. Sanırım bu yüzden 260 GB'lık kısmını kullanabiliyorum. Ben bunu sonra format atarım diye önemsemedim başta ve o 260 GB'lik kısma oyun depoladım simdi format atmadan o gözükmeyen kısmı nasıl kullanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran görüntüsündeki bölüme girerek bir kontrol edebilirsiniz. Büyük ihtimal diskte bölüm var fakat yeni birim oluşturulmamıştır. Diske harf atayarak kullanabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    98,3 KB · Görüntüleme: 129
Ekran görüntüsündeki bölüme girerek bir kontrol edebilirsiniz. Büyük ihtimal diskte bölüm var fakat yeni birim oluşturulmamıştır. Diske harf atayarak kullanabilirsiniz.
Oraya giriyorum ayrılmamış bölüm olarak gözüküyor 190 küsür gb yeni birim oluşturup harf atayıp biçimlendir dediğimde hata veriyor. Disk veya diskler üzerinde bu işlemi tamamlamaya yetecek boş alan yok hatası veriyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı