500TL AMD İşlemci Tavsiyesi

@Köplumbağa 300 eklemek mi? 4460'tan bahsediyoruz, 4690 değil. TEKNOLOJİ ANKARA Online Alışveriş, Bilgisayar, Notebook, Cep Telefonları, Ev Elektroniği | INTEL Core i5 4460 Quad Core 3.20 GHz 6MB Turbo VGA 1150p 4.Nesil
Ayrıca, AMD her şeyiyle f/p ürünü olabilir, ama şunu unutmayın, AMD ek soğutucu gerektirir, çok daha fazla ısınır.
Bu düşünce artık eskidi. Kasa içi hava soğutman düşükse işlemci ısınır tabi fakat stok değerlerde kullanırsan ısınma derdi yok. Kendim Fx 6300 kullanıcısıyım overclok yapmadan önce soğutma konusunda bir sorunum olmadı. Tabi 4.7 Ghz ye çıkarınca illaki ayrı bir soğutma almanız gerekiyor ki bu durum İntel işlemcide de var.

@Bor overclock yapılan her işlemci ek soğutucu ister zaten. İntel-AMD tartışması yapmayalım burada. Fark belli zaten. Sizin bileceğiniz iş. Sizin seçiminiz. Ama benim önerim 4460'tır.

@Bor overclock yapılan her işlemci ek soğutucu ister zaten. İntel-AMD tartışması yapmayalım burada. Fark belli zaten. Sizin bileceğiniz iş. Sizin seçiminiz. Ama benim önerim 4460'tır.
Ben artık yeni tatlara bakmak istiyorum.İnyel çok kullandım;
*İntel Pentium 4 Cpu 2.4ghz
*i5-2557m 1.7ghz
*i3 3240 3.4
*i3 4160

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı