500TL Bluetooth kulaklık önerisi

Bunyaminttnnkk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar genel olarak müzik için alıyorum ama az da olsa telefon oyunu oynarım. Sizce ne almalıyım? Kulak içi olursa çok daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıyor musunuz hocam.

Hocam W31 veya W51 nasıldır.
W31 ve W51 hakkında bilgim yok ancak sanırsam onlar bu modelin üst versiyonları olduğunu zannediyorum. Ben çok memnunum kendisinden muhtemelen onlar da üzmeyecektir hocam. W12 hakkında sorunuz varsa sorabilirsiniz, yardımcı olmaya çalışırım hocam.

W31 ve W51 hakkında bilgim yok ancak sanırsam onlar bu modelin üst versiyonları olduğunu zannediyorum. Ben çok memnunum kendisinden muhtemelen onlar da üzmeyecektir hocam. W12 hakkında sorunuz varsa sorabilirsiniz, yardımcı olmaya çalışırım hocam.

Hocam şimdi ben AirPods tarzı alsammi diye düşünüyorum çünkü kulağımdan düşüyor ve bass konusunda ses konusunda nasıl dip sesi var mı söylerseniz sevinirim.

Dip ses yok hocam kullananlardan da geri bildirim olarak gelmedi. Eğer kulağınızdan düşüyor ise bilemem çünkü @BERWAR hocamın da kulağından düşme yapmıştı bu yüzden garanti vermekten çekiniyorum. Ben spor yaparken kullanıyorum ve daha bir kez bile düşme yapmadı, arada terden dolayı gevşediği oldu ancak hiç çıkmadı hocam. Yani burada biraz sizin kulağınızın yapısı ve yine sizin deneyiminiz ön plana çıkıyor. Bass konusunda konuyu okursanız herkes memnun ses kalitesi AirPods ile karşılaştırılıyor ki konuda daha önce AirPods kullanan biri de yazdı ve Oppo'yu övdü.

Hocam şimdi ben AirPods tarzı alsam mı diye düşünüyorum çünkü kulağımdan düşüyor ve bass konusunda ses konusunda nasıl dip sesi var mı? Söylerseniz sevinirim.

Dip ses yok hocam kullananlardan da geri bildirim olarak gelmedi. Eğer kulağınızdan düşüyor ise bilemem çünkü @BERWAR hocamın da kulağından düşme yapmıştı bu yüzden garanti vermekten çekiniyorum. Ben spor yaparken kullanıyorum ve daha bir kez bile düşme yapmadı, arada terden dolayı gevşediği oldu ancak hiç çıkmadı hocam. Yani burada biraz sizin kulağınızın yapısı ve yine sizin deneyiminiz ön plana çıkıyor. Bass konusunda konuyu okursanız herkes memnun ses kalitesi AirPods ile karşılaştırılıyor ki konuda daha önce AirPods kullanan biri de yazdı ve Oppo'yu övdü.

Anladım hocam dediğim gibi kulağımdan düşer diye W32 alacağım çok sağ olun.

Hocam aldım şu an bana geldi fakat kutusunda enco Air yazıyor galiba aynı şey araştırdım 2mizdekide aynımı sizde bakabilir misiniz bir de varsa başka özellikleri söyler misiniz Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanıyorum.

Son düzenleme:

Hocam aldım şu an bana geldi fakat kutusunda enco Air yazıyor galiba aynı şey araştırdım 2mizdekide aynımı sizde bakabilir misiniz bir de varsa başka özellikleri söyler misiniz Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanıyorum.
Hocam konumda tüm özelliklerini yazmıştım, bunun dışında başka bir özelliği yok. Oyun modu var ki gecikme 1 saniyenin altına iniyor, bir de HeyMelody uygulaması var onu kullanarak üzerindeki dokunmatikleri kontrol ediyoruz. Aynısı değildir eğer siz Enco W12 almadıysanız.

Hocam konumda tüm özelliklerini yazmıştım, bunun dışında başka bir özelliği yok. Oyun modu var ki gecikme 1 saniyenin altına iniyor, bir de heymelody uygulaması var onu kullanarak üzerindeki dokunmatikleri kontrol ediyoruz. Aynısı değildir eğer siz enco W12 almadıysanız.

Enco Air diye kutuda geldi ama internette W32 enco Air diyordu galiba aynı değil.

Geri
Yukarı