500TL ekran kartı önerisi

Okudum ben GT1030 al mı diyorum? Mesaja tekrar bak, o fiyata RX560 alınır diyorum anlamadın galiba.
Hıhı... Kesin baştan sona kadar eksiksiz bir şekilde okudun konuyu, yahu konu sahibinin konusunu okur musun ? GT 1030 ekran kartına bir arkadaşı kötü demiş bende dedim ki "F/P ürünü alabilirsin ama bütçen 500TL ise rRX 560 ve RX 550 gibi ekran kartlarına bakabilirsin" dedim.
Burada hala benden özür dilemeyip egona yenik düşüp benle iddialaşır isen kendini gülünç bir duruma düşürürsün, bence tartışmaya hiç gerek yok burada tartışıp sadece birbirimizi kırarız elimize bir şey geçmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hıhı... Kesin baştan sona kadar eksiksiz bir şekilde okudun konuyu,yahu konu sahibinin konusunu okurmusun ? GT 1030 ekran kartına bir arkadaşı kötü demiş bende dedim ki "F/P ürünü alabilirsin ama bütçen 500TL ise rx560 ve rx550 gibi ekran kartlarına bakabilirsin" dedim.
Burada hala benden özür dilemeyip egona yenik düşüp benle iddialaşır isen kendini gülünç bir duruma düşürürsün,bence tartışmaya hiç gerek yok burada tartışıp sadece birbirimizi kırarız elimize bir şey geçmez.
Hadi yürü işine arkadaşım seninle uğraşacak halim yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı