500TL klavye önerisi

Bütçe
500
Bunu almayı düşünüyorum siz ne dersiniz?
Hotswap ve RK Switch olmasına dikkat edin.

Cynosa V2'nin tuşları 1 ayda soyulmaz.

Gamenote klavye önermiyorum, sorun yaşayan çok fazla kullanıcı var.

Multimedya tuşları gerekli değilse Alloy Core yerine MK110 tercih edilebilir, membran klavyeye daha fazla para vermeyi gerekli bulmuyorum.

Cougar CGR-WXNMB-VAN VANTAR Gaming Klavye Fiyatı ve Özellikleri bu var ki eğer resimdeki ürün ise mükemmel bir fiyat ama bir diğer ihtimali ise Cougar VANTAR CGR-WXNMB-VAN Q İngilizce Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye - incehesap.com bu arkadaş ile aynı olması.
Diğeri çıksa bile fiyatı için gayet iyi gözüküyor, slim istenmiyorsa da K552 bakılabilir.

RK61 hotswappable değil.

Gamenote klavye önermiyorum, sorun yaşayan çok fazla kullanıcı var.

Bir o kadar memnun olan kişi var.

Multimedya tuşları gerekli değilse alloy Core yerine MK110 tercih edilebilir, membran klavyeye daha fazla para vermeyi gerekli bulmuyorum.

MK110 deneyimlerime göre hiç güzel değil 100 daha verip alloy Core alırım daha iyi açıkçası.

Diğeri çıksa bile fiyatı için gayet iyi gözüküyor, Slim istenmiyorsa da K552 bakılabilir.

Diğeri çıkarsa biraz fazla para verilmiş olur çünkü 300'den fazla etmeyecek bir ürün normal şartlarda.

Bir o kadar memnun olan kişi olduğunu sanmam, açılan sürüyle konuyu göz ardı edecek kadar umursamaz değilim. MK110 benim deneyimlere göre gayet iyi bir klavyeydi, neyini beğenmediniz? Vantar dolar 8TL iken 300TL'ye satılıyordu, "normal şartlarda" o fiyata alabileceğinizi zannetmiyorum.

@444635 RK61 hot-swappable yazıyor internette.

Geri
Yukarı