500TL laptop soğutucu önerisi

JettAgam

Centipat
Makaleler
5
Yer
Istanbul/Beyoğlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM : 8Gb (1x8)
İşlemci : Intel İ5-11400H 2.7gHz
SSD : Crucial 500GB (1x)
Ekran Kartı : RTX 3050Tİ 4GB ve İntel UHD Graphics 11th Gen
İşletim Sistemi : Windows 11 Home 64 bit Single Language
Hz : 144Hz
Merhaba. Casper Excalibur G770 laptopuma 500TL altında bir laptop soğutucu arıyorum. Bir dahaki ay alacağız tahminen. Bilgisayarın sağ tarafı ısınma yapıyor diğer taraflar normal. Sağ ve solda hava çıkışı yok arka tarafında var ve alt tarafında ızgara şeklinde alan var. Belki işinize yarar diye sistem özellikleri şu şekilde:

i5 11400H.
8 GB RAM (1 adet)
500GB SSD.
1 Type-C, 2 USB 3.1 çıkış, 1 jak girişi ve adını bilmediğim 1 giriş daha.
RTX 3050 Ti 4 GB.

Alalı 2 hafta olmadı ama laptop ısınıp ömrünü azaltmasın istiyorum çünkü tahminen 3 4 yıl bu laptopu kullanacağım. En ağır ETS 2 Valorant falan oynuyorum.

Merhaba. Casper Excalibur G770 laptopuma 500TL altında bir laptop soğutucu arıyorum. Bir dahaki ay alacağız tahminen. Bilgisayarın sağ tarafı ısınma yapıyor diğer taraflar normal. Sağ ve solda hava çıkışı yok arka tarafında var ve alt tarafında ızgara şeklinde alan var. Belki işinize yarar diye sistem özellikleri şu şekilde:

i5 11400H.
8 GB RAM (1 adet)
500GB SSD.
RTX 3050 Ti 4 GB.

Alalı 2 hafta olmadı ama laptop ısınıp ömrünü azaltmasın istiyorum çünkü tahminen 3 4 yıl bu laptopu kullanacağım. En ağır ETS 2 Valorant falan oynuyorum.

i5 3210M GT 740Mli laptopumda işlemciyi 8 ekran kartını 9 derece soğutmuştu cidden çok iyi.

i5 11400H.
8 GB RAM (1 adet)
500GB SSD.
RTX 3050 Ti 4 GB.

IETS GT-500 harici sogutucular ise yaramiyor. Ben de linkini attigim standi kullanıyorum ve cok saglam bir stant, tavsiye ederim. Sicakliklari takma kafana fabrikasyon hatasi olmadikca oyle kagit gibi yanacak zarar gorecek seyler degil laptoplar zaten bir hata varsa laptop sogutucusu da kurtaramaz onu.

Geri
Yukarı