500TL mekanik klavye önerisi

Siz tam bu mesajı attığınızda bu klavyeyi övmeme ne demeli peki😕 Cam taban olunca ne oluyor hocam ben pek bilmiyorum da.

Siz tam bu mesajı attığınızda bu klavyeyi övmeme ne demeli peki😕 Cam taban olunca ne oluyor hocam ben pek bilmiyorum da.
Bişey olduğundan değil hocam o fazla ışık midemi bulatıyor sadece. Bakamam ben öylesine kusarım. Bi içim hoş oluyor. Mouseda da delikli alamam mesela tripofobim var benim :D

Şimdiye kadar kullandığım hiçbir klavyeye su dökmedim aslında. K87'de çok hoş duruyor ve ışık seven birisiyim😀 biraz bütçemi arttırıp K87 alacağım sanırım. Çok teşekkürler hocam önerileriniz için.

Şimdiye kadar kullandığım hiçbir klavyeye su dökmedim aslında. K87'de çok hoş duruyor ve ışık seven birisiyim😀 biraz bütçemi arttırıp K87 alacağım sanırım. Çok teşekkürler hocam önerileriniz için.
Hocam yeniden baktım switchler de değişebiliyormuş. Ancak sadece gateron uyumlular. Gateronun optik olmayan her switchi takılıyor. Kutu içinden de switch sökücü çıkıyor. Görüntüsü hoşunuza gitmişse rahatlıkla alabilirsiniz. Vallahi ben de su dökmem diyordum hastayken ateşim yükseldi su alırken elim titredi gitti 1.3k lık klavye. İçim yanıyor resmen ben zamanında 520ye almıştım onu. O yüzden aman diyim dikkatli olun. Optikler suya dayanıklı olduğu için ben optik klavye tercih edeceğim sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada incelemesi var Türkçe. İnşallah su dökmem hocam😀

Sana güvenip yellow Switch almaya karar verdim beyaz olanı cok hoşuma gitti 478 TL vereceğim sanırım fakat vergi ve iade mevzusunu anlamadım ve hala öneriyor musun bu klavyeyi

Switch seçiminiz nasıl bir kullanıcı olduğunuza göre değişir. Eğer sessiz bir deneyim istiyorsanız yellow. Yüksek sesli ve yüksek geri bildirim için Blue, daha sessiz ve biraz daha düşük bir geri bildirim için Red, düşük ses ama daha yuksek geri bildirim için Brown Switch. Eger alacaksanız mobil uygulana üzerinden indirim veriyor ayrıca
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu videonun altındaki promo kodu ile de indirim alırsınız.

Switch seçiminiz nasıl bir kullanıcı olduğunuza göre değişir. Eğer sessiz bir deneyim istiyorsanız yellow. Yüksek sesli ve yüksek geri bildirim için Blue, daha sessiz ve biraz daha düşük bir geri bildirim için Red, düşük ses ama daha yuksek geri bildirim için Brown Switch. Eger alacaksanız mobil uygulana üzerinden indirim veriyor ayrıca
bu videonun altındaki promo kodu ile de indirim alırsınız.

Sağ ol sayende indirimli alıyorum yellow Switch alacağım fakat vergi olayını çözemedim o nasıl olacak alırken Türkiye direkt seçsem ne olur verdiğim vergiyi nasıl geri yatırırlar ya da yatırırlar mı?

Geri
Yukarı