500TL mikrofonlu kulaklık önerisi

Bütçe
500

Lubboc

Centipat
Daha fazla  
Mikrofonu sağlam, Valorant tarzı oyunlarda ses kasma amaçlı kullanılacak, müzik dinlenilecek bir kulaklık arıyorum. Bu bütçede en F/P kulaklık nedir? Bütçe 500TL.

aslında var hocam uzun süredir adam akıllı bir kulaklığım yok bunun haricinde önerebileceğiniz bir kulaklık var mıdır
merhabalar gamepower ürünlerini bi incelemenizi tavsiye ederim forumlarda herkes medusaya ve gamepowera aşırı önyargılı ve kötümser kulaklığı alalı 7-8 ay oldu her hangi sorun yok ve kulaklık aşırı ağır falanda değil , pedler güzel kavrıyor bide usb li aynı zamanda usb koruması da çıkıyor içinden kablo uzunluğu 2m-2.5m diye hatırlıyorum kulaklık f/p için ideal bence bi incelemenizi öneririm aynı zamanda bir sorunuz olur ise insta(yasin.cinar_34)

merhabalar gamepower ürünlerini bi incelemenizi tavsiye ederim forumlarda herkes medusaya ve gamepowera aşırı önyargılı ve kötümser kulaklığı alalı 7-8 ay oldu her hangi sorun yok ve kulaklık aşırı ağır falanda değil , pedler güzel kavrıyor bide usb li aynı zamanda usb koruması da çıkıyor içinden kablo uzunluğu 2m-2.5m diye hatırlıyorum kulaklık f/p için ideal bence bi incelemenizi öneririm aynı zamanda bir sorunuz olur ise insta(yasin.cinar_34)
teşekkür ederim hocam araştırdıktan sonra bunlarda karar kılarsam yazarim

https://www.akakce.com/kulaklik/en-...ofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,446063890.html bu kulaklığa ne dersiniz hocam bir kaç arkadaş önerdi

Yeni konular

Geri
Yukarı