500TL Monitör Tavsiyesi

Dosya Ekleri

• uploadfromtaptalk1464211701889.jpg
    uploadfromtaptalk1464211701889.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 358
İyi forumlar öncelikle bende bir FPS oyuncusuyum senin için önemli olan kaç hz olduğu ve ms süresidir beş yüz liraya 144hz bir monitör alınamayacağı için 1ms veya 2ms almanı öneririm bütçeyi biraz aşıyor geç olsun güç olmasın :). BenQ RL2240HE 21.5" 1ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD Led Oyuncu Fiyatı
Onu oraya yanlışlıkla koydum ve ne yaptıysam düzeltemedim kusura bakmayın.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pekala alıyorum o zaman. Bu arada 800Tl'ye çok daha iyi bi monitör alabileceksem o da olur :D .
Fps oyunlarında hz ve ms önemlidir bende kasa ve monitör toplicam suan monitörümü aldım yemedim içmedim aldım desem yeridir 144hz 1ms 24 inç mükemmel her FPS oyuncusuna şart bir monitör çok araştırdım birçok sayfada inceledim ve aldım.

Asus VG248QE 24” 1ms (DVI+HDMI+Display) Full HD LED Monitör Fiyatı

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Profesyonel bir oyuncu değilsen 1MS ile 5MS arasında ki farkı anlayamazsın o yüzden IPS ve gözlerini koruyacak monitörlere bakmanı öneririm bende son bir haftada kendim de alacak olduğumdan mağazaya gidip monitörleri inceleyerek daha iç içe oldum. Açıkcası o kadar parayı tasarımı dahi berbat Samsung monitöre vermezdim.

Ekran kartın nedir acaba ona göre yardımcı olayım?

AOC G2250VWQ6 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) Full HD Fiyatı
ASUS 23.6" VN247H 1ms Full HD HDMI Gaming Monitör
Asus VP228TE 21.5" 1ms (Analog+DVI-D) Full HD Led Monitör Fiyatı
Asus VP228H 21.5" 1ms (Analog+DVI-D+HDMI) Full HD Oyuncu Fiyatı

Şu 4'üne bak derim. Bunlardan başka fiyat aralağında daha güzelini bulamassın söyliyim tasarımsal anlamdada çok iyiler.İlk linkteki amd (fresync destekleyen tabi ) ekran kartın varsa tercih edebilirsin.
Asus olanlarda dahili hopörlerde var gene bir artısı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı