500TL mouse önerisi

CikiBavyer

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar mousemu değiştirmeyi düşünüyorum, genellikle Valorant tarzı rekabetçi oyunlar oynarım. Öncelikle şunu belirtmek isterim öyle abartı RGB abartı mekanikli ürünler pek sevmiyorum. Şu an elimde Logitech G402 var miladını doldurdu orta tuş çalışmıyor aklımda birkaç ürün var sizin de tavsiyeleriniz varsa duymak isterim.

Steel Series Sensei Ten
Steel Series Rival 3
Logitech G603

Klavyede almayı düşünüyorum. Bunun için bir konu açtım ama kimse yazmadı o yüzden klavye içinde bir konu açacağım bütçeyi çok aşmamak istiyorum yardmcı olursanız sevinirim.

Rival 3 alma drift sorunu var onun yerine Razer Viper 3 al yeni nesil bir mouse, sensörü Razer'ın en yeni sensörü ve kullanan e sporcular var ben Viper Mini alacağım.

Benim elim çok büyük değil pençe şeklinde tutuyorum bir de bu attığınız ürünler çok kaba ve cafcaflı görünüyor (bana göre) ben daha klasik tarz mouseları seviyorum.

Elin 19 cm ya da daha ufaksa attığım fare tutuşun için en iyi seçenek diyebilirim.

Elin 19 cm ya da daha ufaksa attığım fare tutuşun için en iyi seçenek diyebilirim.
Tipi gayet hoş sensör olaylarından anlamıyorum. Ama bu benim bütçemi aşıyor belirttiğim gibi klavyede alacağım bütçeyi çok aşmamak istiyorum.

Toplam bütçen ne kadar belirtirsen ona göre klavye öneriside yapabiliriz.
Şöyle bir konu açtım da kimse bakmadı o yüzden ayrı ayrı konu açmayı düşündüm

Şöyle bir konu açtım da kimse bakmadı o yüzden ayrı ayrı konu açmayı düşündüm
Klavye olarak attığım klavyeyi alabilirsin ama mavi switchli olduğu için baya ses çıkartacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı