500TL PSU Önerisi

Mevcut kasada 550W 80+ VS550 PSU var ve RX580 için yeterli. Tekrardan almanıza gerek yok. RX580 için 700W PSU ne? Sanki bana TDP'si 500W ekran kartının. 185W TDP değeri var. Diğer bileşenlerle etmez de 300W diyelim hadi toplamda. Mevcut PSU yeterli.
Düzenlerken yanlışlıkla eski yazımı silmişim hocam. 550W PSU yeter de artar yazmıştım.

@Caner Uncu @Berrkay Şaka mı yapıyorlar yoksa ciddiler mi? Şakayı ben anlamadım herhalde. Gelen giden RX 580'e 700W PSU öneriyor. Dalga mı geçiyorsunuz yahu? Ne bu kart 400W falan mı çekiyor?
Hocam ben demiştim ama mesajı düzenlerken yanlışlıkla sildim. 550W yeter de artar demiştim.

Düzenlerken yanlışlıkla eski yazımı silmişim hocam. 550W PSU yeter de artar yazmıştım.
Teşekkürler
Mevcut kasada 550W 80+ VS550 PSU var ve RX580 için yeterli. Tekrardan almanıza gerek yok. RX580 için 700W PSU ne? Sanki bana TDP'si 500W ekran kartının. 185W TDP değeri var. Diğer bileşenlerle etmez de 300W diyelim hadi toplamda. Mevcut PSU yeterli.
Peki psu lu kasayı nerden alırım?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı