500TL Wi-Fi adaptör önerisi

iloveichigo

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Wi-Fi adaptorune ihtiyacım var.
Normalde TL-WN2800NDv2 kullaniyordum fakat;

Linux desteginin olmamasi (Var fakat calismiyor, GitHub'daki duzenlenmis suruculer de calisiyorlar fakat sistemin stabilligi yok oluyor, her şey donmaya basliyor.) Ve,
Telefonla USB Tethering yaparken bile 2 kat performans aldigim icin kullanmayi birakmistim.
Telefonu baglamak iyi bir cozum olsa da, pek de cozum sayilmaz cunku her an bagli kalmasi gerekiyor telefonun, o da olmuyor.

50/8Mbit internetimde dedigim adaptorle 18/6 telefonla ise 47/8Mbit ayni mesafeden aliyorum.
PCI adaptoru nasıl takacagim hakkinda hiçbir fikrim yok o yuzden mumkunse dedigim gibi;

500TL (Eger degecekse 100-150TL esnetilebilir) bütçe,
Suruculeri duzgun olan,
Performans olarak gercekten iyi olacak, Wi-Fi 5-6 bütçem hangisine yetiyorsa pek bilmiyorum,
Linux icin destegi olan,
Ve USB uzerinden baglayacagim bir adaptor onerisi istiyorum.

Wi-Fi adaptorune ihtiyacım var.
Normalde TL-WN2800NDv2 kullaniyordum fakat;

Linux desteginin olmamasi (var fakat calismiyor, GitHub'daki duzenlenmis suruculer de calisiyorlar fakat sistemin stabilligi yok oluyor, her şey donmaya basliyor.) Ve,
Telefonla USB tethering yaparken bile 2 kat performans aldigim icin kullanmayi birakmistim.
Telefonu baglamak iyi bir cozum olsa da, pek de cozum sayilmaz cunku her an bagli kalmasi gerekiyor telefonun, o da olmuyor.

50/8Mbit internetimde dedigim adaptorle 18/6 telefonla ise 47/8Mbit ayni mesafeden aliyorum.
PCI adaptoru nasıl takacagim hakkinda hiçbir fikrim yok o yuzden mumkunse dedigim gibi;

500TL (eger degecekse 100-150TL esnetilebilir) bütçe,
Suruculeri duzgun olan,
Performans olarak gercekten iyi olacak, Wi-Fi 5-6 bütçem hangisine yetiyorsa pek bilmiyorum,
Linux icin destegi olan,
Ve USB uzerinden baglayacagim bir adaptor onerisi istiyorum.

Bende bundan var bazen ping sorunu yaşıyorum oda uzak olduğu için eğer yakınsan bir sorun olmaz.
Uzak olduğu halde Valorant'ta 6-10 ping alıyorum (tabii bazen anlık ping çıkıyor benim internetimden kaynaklı büyük ihtimal)

Yeni konular

Geri
Yukarı