500TL'ye ekran kartı önerisi

humachine

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar araniza hosbuldum, 500 tl civarina 256 bit Ekran karti almak istiyorum. Asagidaki linklere göz attim, ama 2. linkteki zaten stokta yok. Bana bu konuda yardimci olur musunuz? Myst iyi midir, yeterli olur mu? Yoksa R9'u bekliyeyim mi, yoksa başka bir öneriniz var mi? Ben anlamiyorum pek, yardimci olur musunuz? Şimdiden teşekkürler...

Powercolor Hd7870 Pcs+ Myst Gddr5 2Gb 256Bit Amd Radeon Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Powercolor R9 270X Pcs+ Gddr5 Oc 2Gb 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatta çok da cikmak istemiyorum ama power da almam lazim, çünkü ona karar verdim de. Kart'a 2 haftadir karar veremedim. :( Bu yazdiklarindan hangisi daha iyi?

PSU 300 watt ve üstü ise GTX 750 Ti öneririm (hem psu masrafına gerek kalmaz), bende kullanıyorum ve harika bir kart. Vatan bilgisayarda haftasonu indirimi ile 417 - 433 tl civarında oluyor fiyatı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı