Çözüldü FC 24 Pro Clubs modunda oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
RAM
16
Ekran kartı
RTX 4050
İşlemci
Intel 13. nesil i5
FC 24'te Pro Clubs'ta maç atmaya çalıştığımda oyundan atıyor, hem de sürekli. İlk zamanlarda yani Pro Clubs oynadığım ilk zamanlarda atmıyordu, güzel ve rahat oynatıyordu. Sonrasında Pro Clubs'a girip 3 dakika durunca bile oyundan atmaya başladı. Bir ara düzeldi, sonra yine gitti ve düzelmedi. Oyunu tamamen silip tekrar yükledim fakat bir düzelme olmadı. Sadece Pro Clubs'ta böyle bir sorunla karşılaşıyorum, diğer oyun modlarında hiçbir sorunum yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
FC 24'te Pro Clubs'ta maç atmaya çalıştığımda oyundan atıyor, hem de sürekli. İlk zamanlarda yani Pro Clubs oynadığım ilk zamanlarda atmıyordu, güzel ve rahat oynatıyordu. Sonrasında Pro Clubs'a girip 3 dakika durunca bile oyundan atmaya başladı. Bir ara düzeldi, sonra yine gitti ve düzelmedi. Oyunu tamamen silip tekrar yükledim fakat bir düzelme olmadı. Sadece Pro Clubs'ta böyle bir sorunla karşılaşıyorum, diğer oyun modlarında hiçbir sorunum yok.

Aynı sorunu yaşıyordum, oyunu açmadan önce SECOCL'yi Görev Yöneticisi'nden kapatınca düzeliyor sorun.
Aşağıdaki linkte yorumlarda da bulabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aynı sorun bende de mevcut arkadaşlarla giricem pozisyonu seçiyorum maç aramaya geçerken oyundan atıyor bi daha deneyince yine aynı olay repair de yaptım yine değişmedi

Aynı sorunu yaşıyordum, oyunu açmadan önce SECOCL'yi Görev Yöneticisi'nden kapatınca düzeliyor sorun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Hocam şimdi oldu işte. Çok teşekkür ederim. Aslında ben de redditten çok araştırmıştım ama bir şey göremedim konuyla alakalı. Sezon bitti ama ilaç gibi geldiniz sağ olun.

Geri
Yukarı