500TL'ye Kadar JBL Kulaküstü Kulaklık Önerisi

Heves etmiş galiba zaten bir süredir istiyordu o yüzden JBL bakıyoruz. Ablam şimdiye kadar pek kaliteli olmayan kulak içi kulaklıklar kullandı. JBL 500BT ablamı memnun eder mi asıl merak ettiğim bu. Ablam ses kalitesine önem veriyor, şimdiye kadar da çok kaliteli bir kulaklık kullanmadı kullandığı en iyi kulaklık Xiaomi Earbuds.

O kadar para veriyorsun elbet bir iyileşme olur ama daha iyisi varken ona para vermek olmaz yani.
Ablana göster yorumlarını bir baksın. Yazık paranıza. Ülkede para kazanmak kolay değil.

O kadar para veriyorsun elbet bir iyileşme olur ama daha iyisi varken ona para vermek olmaz yani.
Ablana göster yorumlarını bir baksın. Yazık paranıza. Ülkede para kazanmak kolay değil.
Bahsettiğiniz kadar kötü mü gerçekten bana biraz abarttınız gibi geldi.

Yalan olmasın ben hala kullanıyorum gram bozulma yok ama kalabalık yerlerde cızırtı sorunu sıkıntı diğer Bluetooth aygıtları yüzünden dalgalanma oluyor gibi, ama kesinlikle JBL önermem varsa daha kalitelileri şikayeti az olan onlardan alınmalı ses kalitesi çok dandik gelmedi Sony Philips gibi markaları da kullandım onlardan daha iyi ses kalitesi yakın bir arkadaşım KZ kullanıyor 100 liraya aldı çok daha kaliteli JBL'e göre.
Ses kalitesi, bassları nasıl memnun musunuz. Kulakiçi kulaklıktan bu kulaklığa geçişte ciddi fark olur dimi. Eğer arkadaşın bahsettiği kadar berbatsa başka markalara da bakabilirim.

Ses kalitesi, bassları nasıl memnun musunuz? Kulak içi kulaklıktan bu kulaklığa geçişte ciddi fark olur değil mi? Eğer arkadaşın bahsettiği kadar berbatsa başka markalara da bakabilirim.

Hocam fark var kesin olur ama ben yine kulak içi KZ öneririm yazda geliyor kulak üstü kullanılmaz sıcaklarda.

Eğer arkadaşın bahsettiği kadar berbatsa başka markalara da bakabilirim.
Berbat olmasa bile alınmaz, garantisi çöp.
Lütfen JBL kulaklıklarına paranızı yedirmeyin.
Benim konuya bir bak ya.
Sony WH-CH510 öneriyorum
Ben önermem.
Demek ki modelden değişiyor. T290 kullandım ben kutusundan çıkardım ve bozuldu. İnanılmaz dandik yani. Ses kalitesi seninki iyi olabilir bilemem ama ben HD 206 v2'ye geçtim T290'dan yok böyle bir fark. JBL balon marka. En dandik marka JBL'i tokatlar.
Bu iki kulaklıktan birini alın hiç değilse üzmez.

Berbat olmasa bile alınmaz, garantisi çöp.

Benim konuya bir bak ya.

Ben önermem.

Bakacağım konuna ancak neden önermiyorsun Sony?

Geri
Yukarı