500TL'ye kadar Kasa önerisi

Belli markalara bir ön yargı söz konusu, çoğu zaman bu haksız bir ön yargı olmasa da sizin durumunuzda bunun ayrımını en iyi yapacak kişi sizsiniz, çünkü ürün elinizde.
Markaya elektrik elektronik anlamında belki diğer markalar kadar güvenilemeyebilir, yani güç kaynağı değişikliğine gitmekte fayda olabilir fakat sadece kasa için soğutma anlamında bir sıkıntı yaşamıyorsanız gereksiz bir masraf olur. En kötü senaryo ile sorun yaşadığınız zaman bu değişikliğe giderseniz o günün modelleri arasından seçim yapma şansınız olur. Kasanın önemli tek detayı soğutma kabiliyeti ve eğer görünüme önem veriyorsanız birde görüntüsü onun dışında hiç bir önemi yok, dolayısı ile marka bunu karşılıyorsa A marka kasa yada B marka kasa olmasının önemi yok.

Kasa değiştirmek yerine ( büyük ihtimalle PSU ile geldi ) GameBooster PSU değiştirin. Üste 2 fan ekleyin, yeterli olacaktır.
Cevabınız için teşekkür ederim, peki bu fanları içeri hava üfleyen olarak mı yoksa egzoz fan olarak mı eklemek daha faydalı olur acaba?
Belli markalara bir ön yargı söz konusu, çoğu zaman bu haksız bir ön yargı olmasa da sizin durumunuzda bunun ayrımını en iyi yapacak kişi sizsiniz, çünkü ürün elinizde.
Markaya elektrik elektronik anlamında belki diğer markalar kadar güvenilemeyebilir, yani güç kaynağı değişikliğine gitmekte fayda olabilir fakat sadece kasa için soğutma anlamında bir sıkıntı yaşamıyorsanız gereksiz bir masraf olur. En kötü senaryo ile sorun yaşadığınız zaman bu değişikliğe giderseniz o günün modelleri arasından seçim yapma şansınız olur. Kasanın önemli tek detayı soğutma kabiliyeti ve eğer görünüme önem veriyorsanız birde görüntüsü onun dışında hiç bir önemi yok, dolayısı ile marka bunu karşılıyorsa A marka kasa yada B marka kasa olmasının önemi yok.
Ben kasadan memnunum hocam hani şöyle söyleyeyim ben daha işlemciyi 60 dereceden yukarıda görmedim, aşırı ekran kartı ısındığını da sanmıyorum çünkü fanların hiç zorlandığını görmedim ki ekran kartım Sapphire RX 580 Pulse. Gruplarda vs. işte ileride sıkıntı yaşarsın gibi şeyler okuyunca tereddütte kalıp sormak istedim, sadece PSU'dan kaynaklı yük altında bi fan sesi sorunum var onu da değiştireceğim yakın zamanda. Cevabınız için teşekkür ederim :)
Eğer güç kaynağı GameBooster ise onu değiştirin öncelikle.
Yakın zamanda onu da değiştireceğim onun için açmadan kasadan sorun yaşar mıyım diye sormak istedim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı