500TL'ye kadar klavye önerisi

Bütçe
500

Normalde 500 TL fiyatına membran önerilmez ama, Redragon olunca hem güvenilir hem de sağlam ürün. Bu fiyata Gamepower almayın mekanik için, zaten switchleri de beş para etmez. Bir süre sonra yay sesi geliyor. Üstte önerilen iki klavye de iyi, tek eksikleri membran olması.

Normalde 500 TL fiyatına membran önerilmez ama, Redragon olunca hem güvenilir hem de sağlam ürün. Bu fiyata Gamepower almayın mekanik için, zaten switchleri de beş para etmez. Bir süre sonra yay sesi geliyor. Üstte önerilen iki klavye de iyi, tek eksikleri membran olması.
Hocam bırakın membrane olsun, 1.5 yıldır Gamepower warlock compact red switch kullanıyorum. Aldığım güne lanet olsun :D. Bozulmasını bekliyorum, bozulduğu gün bayram edeceğim sanırım.

FELiCON AK33 Kablolu Oyun Klavyesi%80 Mekanik Klavye Lce Mavi LED Arkadan Aydınlatmalı, Kompakt 82 Anahtar Gölgelenme Önleme, USB-C Kablosu PC, Dizüstü Bilgisayar, PS4, XBOX için-Siyah Anahtar/Beyaz https://www.amazon.com.tr/dp/B07CTC6G8K?ref_=cm_sw_r_apin_dp_PY2VECZMEM635ATGR73Z

Ben bunu buldum. Numpad çok mu gerekli karar veremedim. Bir arkadaşımda vardı. Klavye güzel diyor. Sizce bu nasıl ?

Edit: Xbox konsolumda warzone oynamak için alıyorum.

Geri
Yukarı