500TL'ye Kadar Kulaküstü Kulaklık Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam hepinizden özür diliyorum. Birkaç gün önce Razer Tiamat 2.2 V2 isimli kulaklığı satın aldım, kullandım fakat pek memnun kalamadım. Dışarıya aşırı ses veriyordu ve uzun süreli kullanımda kafamı ağrıtmaktaydı. Bu sebeplerden dolayı ürünümü iade edip yeni bir kulaküstü kulaklık almak istiyorum. Oyundan çok müzik performansının iyi olmasını istiyorum özellikle bassların derinliğinin ve kuvvetinin. Kulaklıkta aradığım özellikler şunlardır:

- Bassları kuvvetli ve derinden olsun.
- Mikrofon çok aşırı iyi olmak zorunda değil fakat o da iyi seviyede olsun. (Çıkarılabilir olması önemli değil kalıcı da olur.)
- Uzun süreli kullanımda kafamda ağırlık ve baskı yapmasın.
- Dışarıya çok fazla ses vermesin ve dışarıdan çok fazla ses almasın.
- USB bağlantılı olursa daha iyi olur. (Bilgisayarım dizüstü olduğu için jaklı girişi olan kulaklıklarda birkaç sıkıntı yaşadım.)

Aklımda şu an için Razer Kraken X USB var, sizce beklediğim özellikleri karşılar mı bu ürün? Değerli önerilerinizi beklemekteyim. Hepinize keyifli forumlar.

SteelSeries Arctis 1: Ses uzaktan geliyor gibi. İyi değil.
Logitech G332/G332 SE: Çok sert. Konforsuz. Ancak sana konforlu gelebilir.
Bence Razer Tiamat 2.2 V2 veya Gamepower kizaru.
Benim aklımda Razer var. Ben de 600 TL kulaklık arıyorum.

Yaklaşık iki yıl sonra tekrardan selamlar.

Konuda bahsi geçen Razer Tiamat 2.2 V2 adlı kulaklığı iade edip Anker Soundcore Life Q10 satın aldım. Kulaklığı bir yıldan fazla süredir kullanmaktayım ve oldukça memnunum. Bassları Tiamat kadar güçlü olmasa da çoğu konuda Tiamat'tan önde. Ağırlığı daha mâkul düzeyde. Yine de uzun kullanımda kafanın orta kısmını biraz ağrıtıyor ama olsun. Dışarıya az ses veriyor, ses yalıtımı tatmin edici. Ürün müzik kulaklığı olarak geçtiği için oyunlarda pek iyi kullanamadım. Kulaklık hem mikrofonu hem de sesi aynı anda kullandırtmıyor garip bir şekilde. Oyun için kullanacaksanız ek USB mikrofon satın almanızı öneririm, ben öyle yaptım. Pil süresi de oldukça iyi, birkaç gün götürüyor beni. Günde 3-4 saat kullanıyorumdur muhtemelen. Kesinlikle bir fiyat / performans kulaklığı.

Yaklaşık iki yıl sonra tekrardan selamlar.

Konuda bahsi geçen Razer Tiamat 2.2 V2 adlı kulaklığı iade edip Anker Soundcore Life Q10 satın aldım. Kulaklığı bir yıldan fazla süredir kullanmaktayım ve oldukça memnunum. Bassları Tiamat kadar güçlü olmasa da çoğu konuda Tiamat'tan önde. Ağırlığı daha mâkul düzeyde. Yine de uzun kullanımda kafanın orta kısmını biraz ağrıtıyor ama olsun. Dışarıya az ses veriyor, ses yalıtımı tatmin edici. Ürün müzik kulaklığı olarak geçtiği için oyunlarda pek iyi kullanamadım. Kulaklık hem mikrofonu hem de sesi aynı anda kullandırtmıyor garip bir şekilde. Oyun için kullanacaksanız ek USB mikrofon satın almanızı öneririm, ben öyle yaptım. Pil süresi de oldukça iyi, birkaç gün götürüyor beni. Günde 3-4 saat kullanıyorumdur muhtemelen. Kesinlikle bir fiyat / performans kulaklığı.
Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı