500TL'ye ne alabilirim?

Bir şeye ihtiyacınız yoksa paranızı harcamayın bence. Şimdi olmasa da kendi gelirinizi elde etmeye başladığınızda zora düşebilirsiniz. Yapılabilecek en mantıklı şey yatırım.

Bir şeye ihtiyacınız yoksa paranızı harcamayın bence. Şimdi olmasa da kendi gelirinizi elde etmeye başladığınızda zora düşebilirsiniz.
Hocam Bayram Parası Birşey almalıyım bence ama ne olduğuna karar veremedim
Laptopu satın üzerine ekleyin dedim ama neyse.
Xeon E5420 HD8350 8 GB RAM P5G41 sistemi yaklaşık 600TL'ye topladım.

Hocam 600 TL'lik PC kaç yıl götürür ya😂

Dostum vallahi sistemin fiyatının o kadar önemi yok benim için istediğim oyunları açıyor sonuçta ve uzun yıllar götürebilecek kaliteli bir sistem.

Duvara takılan cinsten kulaklık askısı alabilirsiniz. Ülkemizde bulabilirseniz attığım gibi şeyler çok şık durur. @Hd6850 uzun yıllar götüreceği tek şey internette dolaşmak olur. Eski oyunları oynayabiliyor oluşunuzun sistemi uzun ömürlü yapmıyor.

Duvara takılan cinsten kulaklık askısı alabilirsiniz. Ülkemizde bulabilirseniz attığım gibi şeyler çok şık durur. @Hd6850 uzun yıllar götüreceği tek şey internette dolaşmak olur. Eski oyunları oynayabiliyor oluşunuzun sistemi uzun ömürlü yapmıyor.

Hocam burada bulmak zor.

@Ardaaa11 zaten kalkıp 600TL'ye Cyberpunk oynuyorum demiyorum. CS:GO Fortnite Valorant gibi oyunları rahat açıyor. 600TL'ye böyle bir yargıyla yaklaşmak çok yanlış.

Yeni konular

Geri
Yukarı