500W 80+ PSU önerisi

Asrevya

Centipat
Daha fazla  
ASUS ex A320M Gaming.
5600G.
Hikvision 2X 8 GB RAM 3200MHz.
PNY 480GB SATA SSD.
Kioxia Exceria 500GB M.2 SSD.

Sistemim bu şu anda bendeki PSU Hiper'in 500W PSU'su kendi kendine kapanıyor bilgisayar PSU'dan dolayıdır diye düşünüp yeni bir tane alacağım linkteki PSU'yu düşünüyorum. Sizce alınır mı?

ASUS ex A320M Gaming.
5600G.
PNY 480GB SATA SSD.

Sistemim bu şu anda bendeki PSU Hiper'in 500W PSU'su kendi kendine kapanıyor bilgisayar PSU'dan dolayıdır diye düşünüp yeni bir tane alacağım linkteki PSU'yu düşünüyorum. Sizce alınır mı?

Seçtiğin psu güzel.
Eğer biraz fark verip 80+ gold modüler isterseniz kapalı kutu sıfır satanlar var hocam.

ASUS ex A320M Gaming.
5600G.
PNY 480GB SATA SSD.

Deep Cool pf650 alın bu fiyata daha iyi psu.

Sallamayın hocam deep Cool kendini kanıtlamış iyi bir markadır bu psu da kalitelidir siz duymadınız diye her şeye kalitesiz demekten vazgeçin.
PK550D, güzel PSU'dur DeepCool olarak ve alınabilir. PF serisi PSU'lar, gayet duyduğumuz ve bildiğimiz PSU'lardır ve giriş seviyesi bir PSU serisidir. Duymayan ve bilmeyen sensin şu anda. MSI BN ve DeepCool PK serisi orta seviyedir. MSI DN, Aerocool VX Plus ve DeepCool PF, giriş seviyesidir.
Bu da alınabilir.

PK550D, güzel PSU'dur DeepCool olarak ve alınabilir. PF serisi PSU'lar, gayet duyduğumuz ve bildiğimiz PSU'lardır ve giriş seviyesi bir PSU serisidir. Duymayan ve bilmeyen sensin şu anda. MSI BN ve DeepCool PK serisi orta seviyedir. MSI DN, Aerocool VX Plus ve DeepCool PF, giriş seviyesidir.
Bu da alınabilir.
Buna itirazım yok zaten bunlar bilinen şeyler sorun şurada sizin: 'kalitesiz' demeniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı