500W Power Supply önerisi

Murderer

Decapat
Daha fazla  
1623241951676.png

Ofiste ufak render işleri ve günlük işler için bu canavarı canlandırmaya çalışıyorum, Power Supply arızalı. 80+ ürünler genelde pahalı ve bu sistem için çok pahalı bir şey almak istemiyorum. 500W alacağım linkteki ürünü düşünüyorum. Önerir misiniz? Önermezseniz farklı ürün önerilerini atar mısınız?

Çok iyi bir PSU değildir attığınız model. Hangisi bütçenize uygunsa onu alın:

High Power olanı eczanemizdeki ana bilgisayarda kullanıyoruz. Birazcık sesli çalışıyor ancak fiyatına göre on numara.

Edit: Cooler Master ve Thermaltake'nin 600W olanları arasında 30 lira gibi fark istersen onları al.

Bütçe ne kadar?

200-250 TL bandında. Çok iyi bir PC değil geçici olarak kullanacağım. Onun için F/P bir şey arıyorum.

Edit: Cooler Master ve Thermaltake'nin 600W olanları arasında 30 lira gibi fark istersen onları al.

Hocam 200-250 TL bandında ürün var mı? Geçici olarak birkaç ay kullanacağım. Ceza vardı yazamadım kusuruma bakmayın.
Çok iyi bir PSU değildir attığınız model. Hangisi bütçenize uygunsa onu alın:

High Power olanı eczanemizdeki ana bilgisayarda kullanıyoruz. Birazcık sesli çalışıyor ancak fiyatına göre on numara.

Bütçe 200-250 bandında. Geçici olarak kullanacağım PC'yi zaten. Bütçeme daha uygun ürün öneriniz var mı? Ceza vardı yazamadım kusuruma bakmayın lütfen.

200-250 TL bandında. Çok iyi bir PC değil geçici olarak kullanacağım. Onun için F/P bir şey arıyorum.

Hocam 200-250 TL bandında ürün var mı? Geçici olarak birkaç ay kullanacağım. Ceza vardı yazamadım kusuruma bakmayın.

Bütçe 200-250 bandında. Geçici olarak kullanacağım PC'yi zaten. Bütçeme daha uygun ürün öneriniz var mı? Ceza vardı yazamadım kusuruma bakmayın lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı