500W PSU önerisi

Bütçe
1000
Kesinlikle almanızı tavsiye etmem bu PSU da 8 + 6 PCI Express kablosu yok tek 8 pinlik var çoğu ekran kartını çalıştırmıyor aldım pişmanım kimseye tavsiye etmem herkes o kadar dedi 300-400 lira fazla ver iyisini al diye çok dinlemedim

Bütçe yetmiyorsa 2. el e yönelebilirsin ama 2. el PSU almak sıkıntı iştir eğer bütçe yetmiyorsa 1 ay daha beklet PSU almayı bu tarz kaliteli bir şey almanı öneririm.

Bu fiyatlarda güzel PSU bulamazsınız. Bunu da mecburen alacaksınız. En azından korumalar konusunda nispeten daha iyi. Alın.
Hocam alın diyrosunuzda tek 8 pinlik PCI express kablosu bulunan PSU almak bence sağlıklı olmaz

1650 için kullanacakmış zaten ki 6 pinle çalışıyor. 8 bile değil. Yoksa daha üst seviye sistemler için alınmaz.

Tam onu diyecektim zaten 6 pinli.
Black Desert oynayamıyorum giriyorum ya 1 saatte ya 10 dakikada ya da direk kapanıyor.
Ve şu yanma olayı biraz tedirgin etti.

1694014877507.png

6'lıda takabiliyorsun +2'de var.

Birde kaç yıl götürür aerocool?

Tam onu diyecektim zaten 6 pinli.
Black Desert oynayamıyorum giriyorum ya 1 saatte ya 10 dakikada ya da direk kapanıyor.
Ve şu yanma olayı biraz tedirgin etti.

Eki Görüntüle 1934067

6'lıda takabiliyorsun +2'de var.

Birde kaç yıl götürür aerocool?
Yani korumaları iyi çok sık elektirik kesilen bir bölgede değilseniz zaten size garantide sunulduğu gibi 2 sene rahat götürür ama bu PSU ile ekran kartı değiştirmeniz zor

Yeni konular

Geri
Yukarı