500W PSU Radeon HD 7850 kaldırır mı?

Hangisi?

• 450 W +80

• 500 W

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Bütçen kısıtlı gibi bunu öneririm. Diğer bileşenleri belirtin.

Bütçen kısıtlı gibi bunu öneririm. Diğer bileşenleri belirtin.

200 TL en fazla. 400 W istemiyorum orta kalitede 500 W yeter bence. Bileşenler ise mesajlarımın altına yazıyor.

Abi 350W vardı sistemi yakar dediler 500W aldım yine yakar diyosunuz 1200W falan mı alayım?
Hocam sen olayı çok yanlış anlamışsın. Hadron gibi markaların hiç bir ürününü tavsiye etmiyorum.

Minimum Aerocool 400W VX PLUS Serisi Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-VXP400) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik alabilirsin.
Tabii bütçe sağlam ise şöyle kallavi bir şey alabilirsin. Hıgh Power Ak Hpe-500br-a12s 500w 85+ Bronze Aktif Pfc Atx - n11.com
200 TL en fazla. 400 W istemiyorum orta kalitede 500 W yeter bence. Bileşenler ise mesajlarımın altına yazıyor.
Alabiliceğin en ucuz ve kaliteli PSU'yu attık. Onun harici alacağın PSU'lar sisteme ve cebine zarar verebilir.
Zaten sistemin şu tarz bir şeyler harcamakta.
Athlon X2 240 65W.
HD 7850 130W.
Diğer bileşenlerle tahminimce 220W gibi bir şey harcar. Aerocool VX Plus 400W PSU'su 324W veriyor. Yani besleyecektir. Eğer 500W PSU istiyorsan FSP 500W Meet 85 Güç Kaynağı buyur.

Son düzenleme:
Kötü W değeri yüksek diye almayın. 12V kanalda doğru düzgün veremez. Bunu öneririm.

Attığım PSU yeterlidir.

Kötü W değeri yüksek diye almayın. 12V kanalda doğru düzgün veremez. Bunu öneririm.

Attığım PSU yeterlidir.

Yardımın için teşekkürler.

Dostum az önce başka bir arkadaşa şu cevabı verdim. Aynısını sana atıyorum ve sadece PSU olan kısımı oku.
Rampage gibi PSU üreticileri genelde malzemeden çalarak PSU'yu ucuz yaparlar. Mesela High Power marka bir PSU %15 sorun yapma potansiyeline sahipse Rampage marka %45 sorun yapma potansiyeline sahip diyebiliriz. PSU neden bu kadar önemli dersen. Kendisiyle birlikte sistemi yakabilir ve aklıma şu an gelmeyen tonlarca şeye sebep olabilir. "Rampage PSU güzel midir" gibi bir konu açarsan sana çok detaylıca anlatabiliceklerine eminim. Hatta dur senin için araştırayım hocam.

Rampage 600W 80+ Bronz PSU Nasıldır? - Technopat Sosyal
Arkadaşlar merhaba. Dün Cooler Master 500W güç kaynağım aniden kıvılcım attı. Güç kesildi sanırım yandı. Demin Vatan’a gittim bütçem kısıtlı olduğu için Rampage 600W 80+ Bronz sertifikalı güç kaynağını aldım. 265 TL. Sizce bu nasıldır sistemime yeter mi? Sistem: FX 8350 RX 580 8 GB DDR3 1333 MHz...
www.technopat.net
www.technopat.net

Rampage 600W 80+ PSU alınır mı? - Technopat Sosyal
RAMPAGE RMP-600-80P 600W 80PLUS 120MM FANLI GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Arkadaşlar alınır mı sizce? Ayrıntılarına baktım ızgaralı tasarım verimlilik de güzel ne diyorsunuz?
www.technopat.net
www.technopat.net

Rampage 500W PSU alınır mı? - Technopat Sosyal
Benim şu anki sistemimde 220W'luk bir Power Supply var. Ben bu sisteme GTX 1050 Ti takacağım fakat internette araştırmalarıma göre 220W az geliyormuş. 500W'luk bir Power Supply alacağım bulduğum Power Supply'in markası RAMPAGE sorum şu Rampage'in Power Supply'i alınır? RAMPAGE 500W 80+ POWER SUPPLY.
www.technopat.net
www.technopat.net

Rampage 600W 80+ PSU Nasıldır? - Technopat Sosyal
Arkadaşlar N11’de çok güzel bir F/P güç kaynağı buldum kaliteli mi güzel mi diye sorayım dedim: Rampage Rmp-600-80p 600w 80plus Bronz 12cm Fan Aktif Pfç Power - n11.com
www.technopat.net
www.technopat.net

Tabii bu direkt PSU'yu çöpe atın anlamına gelmiyor. Sana çürük yumurta çıkmadıysa idare edebilirsin veya satıp üstüne az daha koyup Aerocool, FSP, High Power veya Gigabyte gibi kaliteli bir PSU üreticisinden minimum 200 TL ortalama 250 TL kaliteli 300 TL'ye bir PSU tercih edebilirsin.
Para varsa Kasana bir el at. Hava akışı çok hoş durmuyor gibi ama yinede sistem ısınmıyorsa o kalabilir. PSU'yu değiş bence.

Ekleme: Everest, Rampage, Powerboost, Gamepower gibi PSU'lardan uzak dur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı