500 Watt PSU HD 7850 Kaldırır Mı ?

cagomago.

Hectopat
500 Watt PSU'm var fakat 480W verebiliyor. HD 7850 takmayı düşünüyorum. Herhangi bir sorun çıkar mı ? İsteğim kart MSI HD7850.

Sistemim:

Intel Core 2 Quad Q9400
4 GB 1333 Mhz DDR3 RAM
3 adet fan (işlemci fanı dahil)
Gigabyte GA-EP45-UD3LR

Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumumuza hoş geldiniz. Öncelikle Türkçe kurallarına dikkat ederseniz sevinirim. Ayrıca konunun başlığında "acil, yardım, lütfen" gibi kelimeler kullanmayın. Acil bir konu yoktur. Zaten bütün konulara bakıyoruz. Şimdilik konunuzu düzenliyorum. Bir daha yapacağınız hatada ceza alacaksınız.

Gelelim soruya. Etiketin bir fotoğrafını çekebilir misiniz ? 12V kanalından kaç amper verdiğini öğrenmemiz gerek.

Söylediklerinizi dikkate alıcam. İşte bu psu:

20130522184941.jpg

Eğer 480 Watt verebiliyorsa kaldırır diğer bileşenler zaten düşük tek ekran kartı güç çekiyor.

Herhangi bir risk olmaz dimi mesela güç yetmedi ekran kartına yada herhangi bir bileşene zarar gelirmi?

- - - Güncellendi - - -

İki tane fanı var ısınmada herhangi bir sorun olmaz PSU'da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konunu biz saklamıyoruz başkaları konu açınca veya konuya mesaj yazınca sizinki aşağa iner, biz bir mesaj yazınca tekrar yukarı çıkar sen merak etme. :D

Herhangi bir risk olmaz dimi mesela güç yetmedi ekran kartına yada herhangi bir bileşene zarar gelirmi?

- - - Güncellendi - - -

İki tane fanı var ısınmada herhangi bir sorun olmaz psu da

- - - Güncellendi - - -

KONU NEDEN İLK BAŞTA DEĞİL ONU GEÇTİM İLK SAYFADA BİLE DEĞİL YENİ AÇTIĞIM KONU? İNSANLARIN GÖRÜP YARDIM ETMESİ GEREKİRKEN SİZ KONUYU SAKLIYORSUNUZ GERÇEKTEN ÇOK GARİP...

1- Eğer gerçek 480W bir güç kaynağı ise, yeterli gelir.

2- Sıkıntı olmaz.

3- Kimse sizin konunuzu aşağılara yada arka sayfalara çekmiyor. Konuya uzun süre cevap gelmez ve yeni konular açılır ise, konunuzun arka sayfaya düşmesi normal. Burada sadece size özel hizmet verilmiyor. Kimseyi de size cevap vermediği için suçlayamazsınız. Gerekli cevaplar zaten verildi.

Pardon yeni girdim de. Öncelikle 16 Amper pek iyi değil. Yani sıkıntı yaşayabilirsiniz. Pek garantisini veremiyorum. Çalışsa bile OC'ye bulaşmayın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı