507 ile başlayan hat satın alma ve istek numara

Melik33

Femtopat
0507 ile başlayan operatör Türk Telekom veya BİMCELL olması lazım. Hangisi emin değilim ama başında 0507 ile başlayacak istediğim bir numara var bunu Türk Telekom'dan veya BİMCELL'den alabiliyor muyuz? Verirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
0507 ile başlayan operatör Türk Telekom veya BİMCELL olması lazım. Hangisi emin değilim ama başında 0507 ile başlayacak istediğim bir numara var bunu Türk Telekom'dan veya BİMCELL'den alabiliyor muyuz? Verirler mi?
Kullanımda değilse bazen ordaki personelin keyfine bağlı olarak verebiliyor. Bimcell zaten Türktelekoma bağlı. kullanımda değilse belki verirler ama 507 çok eski bir kod o yüzden sanmıyorum boşta çok numara bulabileceğini. Bazen ek ücret talep ediyorlar öyle durumlarda sakın verme.

Ben Avea varken almıştım 507'li hat. Şu an Türk Telekom'un işlettiği numaralar altında. Yeniden bulabilir misin emin değilim ama üstteki yorumun dediği gibi, 400-500 ateşle hallederiz diyenlerin oyununa gelme.

Hocam tt'de vardı bir ara ama tamamen şans o iş. Banada zamanında tt'sen almışlardı ama 541 ile başlıyor.

Ve istediğiniz numaranın olma olasılığı çok düşük.

Çok zor bir ihtimalle o numarayı alabilirsiniz. 0500, 0501, 0502, 0503, 0504, 0505, 0506, 0507, 0508, 0509 gibi numaralar çok eskidi gerçekten. 5 yıl önce hattımı değiştirirken bu numaralardan birini istemiştim, yüksek ihtimalle çıkmaz ama bir bakalım demişlerdi ve çıkmıştı. Başka bir sebepten 2-3 yıl gibi bir süre önce de aynı numara başını almak isteyince yok demişlerdi. Çok eskiyen numaralar gerçekten ancak 0550'li 0540'lı 0530'lu numaralar verebilirler. Ama yine de şansınızı deneyin belki bulursunuz.

Geri
Yukarı