50Hz TV PS5 için yeterli mi?

20.000 civarı fakat performansı iyiyse bütçeyi aşabilirim.
Philips 50PUS8807 modeline bakabilirsiniz. Bütçe artarsa 55C735 modeline de bakabilirsiniz fakat aralarında abartı bir fark yok diye biliyorum. 55C735'in avantajlarından biri 144 Hz olması. Tabi oyunlarda bu ayarı ne kadar kullanabilirsiniz meçhul.

Tavsiyem yüksek bütçelere çıkmanıza gerek olmadığı. 50PUS8807 iyidir fakat Philips'in servisi hakkında şikayetler var. Şahsen deneyimlemedim ama haberiniz olsun.

Ayrıca arkadaşlar doğru da söylüyor. Eğer ihtiyacınız yoksa çok da televizyon almaya gerek yok. 50-60 Hz idare eder.

Philips 50PUS8807 modeline bakabilirsiniz. Bütçe artarsa 55C735 modeline de bakabilirsiniz fakat aralarında abartı bir fark yok diye biliyorum. 55C735'in avantajlarından biri 144 Hz olması. Tabii oyunlarda bu ayarı ne kadar kullanabilirsiniz meçhul.

Tavsiyem yüksek bütçelere çıkmanıza gerek olmadığı. 50PUS8807 iyidir fakat Philips'in servisi hakkında şikayetler var. Şahsen deneyimlemedim ama haberiniz olsun.

Ayrıca arkadaşlar doğru da söylüyor. Eğer ihtiyacınız yoksa çok da televizyon almaya gerek yok. 50-60 Hz idare eder.

Onerileriniz için cok teşekkür ederim araştıracağım ikisini de. Kendi halimde bir oyuncuyum belki de 60Hz kalabilirim. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onerileriniz için cok teşekkür ederim araştıracağım ikisini de. Kendi halimde bir oyuncuyum belki de 60Hz kalabilirim. İyi sosyaller.

Ben yeni televizyon için masrafa girmenizi önermem PS5 4K 60 FPS veriyor en fazla ve artık cıkacak yeni oyunlarda da 2K 60 - 4K 30 verecek yeni televizyon masrafına gerek yok.

Geri
Yukarı