50Mbps ile GeForce Now'da oynanır mı?

BlackBdow

Centipat
Daha fazla  
Selamlar, öncelikle umarım iyi bir gününüz geçiyordur, geçsin de. Sizlere bir sorum olacak: kablolu 50 MB net ile GeForce Now'da her oyunu yüksekte 60 FPS oynayabilir miyim?

50 Mbps ile çamur gibi görünt alıyorum Ethernet ile. Pingim 60, pingden kaynaklanıyorsa belki Türkiye sunucuları açılırsa deneyeceğim.

Evet ping ve packet loss da en az bant hızınız kadar önemli sanırım. Oturduğum yerde fiber var Speedtest'te test yaparken pingim 2-3 çıkıyor ama hızım 24Mbit (Taahhüt sağ olsun yaklaşık 110₺'ye 24Mbit internet alıyorum :D). EU Central'de bile az gecikmeli olarak oynayabiliyorum.

Sistem özellikleri GeForce Now'ı etkiliyor diye cümleler duyuyorum, çok şaşkınım. GeForce Now'ı etkileyen tek şey internetinizdir. İsterseniz Pentium Dual Core işlemci kullanın, internetiniz neyse; GeForce performansı odur.

Buraları cahillik basmış...

NVIDIA GeForce Now sistem gereksinimleri
  • Windows bilgisayarlar için 64 Bit Windows 7 ve üzeri sistemler.
  • Minimum 2.0 GHz çift çekirdekli işlemci.
  • 4 GB RAM kapasitesi.
  • DirectX 11 ve üzeri versiyonlarını destekleyen ekran kartları.
Gördüğünüz gibi 1.8GHz çöp işlemciler veya 9800GT gibi DX 11 desteği olmayan sistemler GeForce Now kullanamaz.

Hayır onla alakası bile yok. En çöp işlemci bile gfn açıyor.

Sizin de gördüğünüz gibi "en çöp işlemci" kesinlikle GeForce Now açmıyor.

• 4 GB RAM kapasitesi.
Gördüğünüz gibi 1.8GHz çöp işlemciler veya 9800GT gibi DX 11 desteği olmayan sistemler GeForce Now kullanamaz.

Evet dostum bravo, her programın açılması için gereken bazı nitelikler vardır ve sen de onları araştırıp bulmuşsun. Bilgisayar olmadan program açılmaz değil mi? Şimdi birazcık daha çabala ve dediklerimi anlamaya çalış.

Her programın açılması için gereken bazı şeyler vardır ve üretici bunu yazmak "zorunda". Sen 1 MB'lik bir oyun bile yayınlasan; bunun sistem gereksinimlerini yazmak zorundasın.

Şimdi gelelim senin sözde teorini çökertmeye. Bıraktığım videoyu izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arkadaş; 1.00 GHz'li işlemcisi ile, ki senin dediğine göre açılması imkansız olan işlemci ile Fortnite oynayabiliyor GFN üzerinden. İlk gördüğün şeyi buraya yazmak yerine biraz daha araştırmaya ne dersin?

Evet dostum bravo, her programın açılması için gereken bazı nitelikler vardır ve sen de onları araştırıp bulmuşsun. Bilgisayar olmadan program açılmaz değil mi? Şimdi birazcık daha çabala ve dediklerimi anlamaya çalış.

Her programın açılması için gereken bazı şeyler vardır ve üretici bunu yazmak "zorunda". Sen 1 MB'lik bir oyun bile yayınlasan; bunun sistem gereksinimlerini yazmak zorundasın.

Şimdi gelelim senin sözde teorini çökertmeye. Bıraktığım videoyu izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arkadaş; 1.00 GHz'li işlemcisi ile, ki senin dediğine göre açılması imkansız olan işlemci ile Fortnite oynayabiliyor gfn üzerinden. İlk gördüğün şeyi buraya yazmak yerine biraz daha araştırmaya ne dersin?

Sistem gereksinimleri bunlar.

1GB RAM- Pentium 1.8GHz işlemci- 9600GT ekran kartı- Windows 7 işletim sistemi.
Peki üstteki sistem nasıl açacak oyunu? Chrome bile 1GB RAM yiyor.
Bu GTA 5 açmayan sisteme Config yaparak 20 FPS de oynatmaya benzemiş.

• 4 GB RAM kapasitesi.

Ben Intel Celeron 1.60Ghz ile çalıştırdım, ona bakılırsa Steam'deki minimum sistem gereksinimleri peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı