50TL mouse pad önerisi

Bütçe
50
40x40 Xrades Siyah önerebilirim ama desen zorunluysa 31x28 Porge de kötü değil, ikisini de kullanıyorum.

Kullanıyorum memmunum.

Yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum ve önermiyorum köşelerden ve alt tarafından padin kayan tarafı sökülmeye başladı.

Eğer çok iyise 80 liraya kadar bütçe çıkabilir.
SteelSeries QCK var 70 liraya, o güzel gibi.
Bir de her yerde 15 20TL'ye Razer mouse pad var.
Boyut fazla olmasın, 22cm uzunluk ve 15cm kalınlık ile 30cm uzunlukla 25cm kalınlığa kadar olsa iyi olur.

Eğer 50TL'ye SteelSeries QCK'yı bulabilirseniz alın ama sahte çıkabilir
Bunu öneririm ama bütceyi arttırmanız lazım.

40x40 xrades siyah önerebilirim ama desen zorunluysa 31x28 porge de kötü değil, ikisini de kullanıyorum.

Attığınızı beğendim. Bu linkteki ile arasında pek fark var mıdır?

Attığınız 50 TL'lik Logitech, QcK mousepadler çakmadır arkadaşlar. Bunlar merdiven altı yapılıyor, çakma olduğunu da söylemeden milleti kandırıyorlar. (çoğu satıcıyı diyorum.) Kendi akıllarınca 10 TL'lik mousepad'e QcK logosu basacak ve 50-60 TL'ye satacaklar. Yoksa replika ürün de geç, neden orijinal diyorsun, insanları kandırıyorsun? İşte amacı burada: 10 TL'lik ürünü marka basıp bilinçsiz kullanıcıya 50-60 TL'ye kakalamak. Yoksa replika/çakma olduğunu belirtmemesi için bir sebep yok. Ben burada detaylı bahsettim. Bu bütçede XRades siyah 40x40 alıp geçeceksin, keyfine bakacaksın. Desenli olanlarda 40x40 yok, 70x30 ve 90x40 var bunlarda 20 TL aşıyor bütçeyi.
Dediğiniz Razer mousepad aşırı ucuz bu yüzden kalitesizdir deyip araştırmadım. Logitech için ise almayı düşünüyordum fakat kullanıcı yorumlarında mousepadin ipince oldugunu soylemişler, masayı hissediyormuşsunuz. Attığınız Razer ve Logitech ürünler zaten orijinal değil attığınız iki ürün de çakma. Eğer ki ürünleri satan firma orijinal deyip insanları kandırmasa, çakma olduğunu söylese belki bir şans kaliteli bir ürün olabileceğini düşünürdüm fakat firmanın tam tersini söylemesi bence alınmaması için büyük neden. Adam sattığı çakma ürünün çakma olduğunu söylemiyor çünkü söylerse insanlar kalitesiz diye almayacak, ama marka olunca kaliteye bakmıyorlar. Dandik 10TL'lik ürüne marka basıp kakalıyorlar yani. Ayrıca o mousepad dikişsiz ama XRades dikişli. XRades alması saydığım sebeplerden ötürü çok daha mantıklı. En azından milleti kandırmıyorlar, + dikişli, + kalın (kendim kullanıyorum, harika kayganlık ve hissiyat.) + kullanıcı yorumları daha pozitif.

Siyah modelde 40x40 var, bütçeyi aşmıyor.
Orijinal bir QcK serisi mousepad 40x40 boyutunda en az 350-400 TL'den başlar. Çoğu da stokta yok bu arada. Logitech ve Razer zaten son 1.5 senedir ülkede hiç yok gibi. Stokta bulmanız çok ama çok zor. Bulsanız da 1-2 modelini bulursunuz. Aynı fiyatlar, en az 350-400 40x40 için.
Yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum ve önermiyorum köşelerden ve alt tarafından padin kayan tarafı sökülmeye başladı.
O çakma Logitech mousepad kenarları sökülüyor çünkü dikişsiz ve dandik. Yoksa Logitech serisinde de dikişsiz mousepadler var fakat onların soyulma sorunu yok, çok hor kullanmanız lazım. Aynısı QcK heavy içinde geçerli, dikişsiz ama soyulma sorunu yok ve dünyanın en çok satan ilk 5 mousepadine girer. Peki neden çakma Logitech sökülüyor? Çünkü dandik. Merdiven altı, amatörce üretilen ürünler bunlar. Açın youtube'da, "Mouse pad nasıl yapılır." gibi videolar var. Yoksa mouse pad dandik yaparsın kolay ama zor olan kaliteli yapmak.

Son düzenleme:
Attığınız 50 TL'lik Logitech, QCK mousepadler çakmadır arkadaşlar. Bunlar merdiven altı yapılıyor, çakma olduğunu da söylemeden milleti kandırıyorlar. (çoğu satıcıyı diyorum.) Kendi akıllarınca 10 TL'lik mouse Pad'e QCK logosu basacak ve 50-60 TL'ye satacaklar. Yoksa replika ürün de geç, neden orijinal diyorsun, insanları kandırıyorsun? İşte amacı burada: 10 TL'lik ürünü marka basıp bilinçsiz kullanıcıya 50-60 TL'ye kakalamak. Yoksa replika/çakma olduğunu belirtmemesi için bir sebep yok. Ben burada detaylı bahsettim. Bu bütçede xrades siyah 40x40 alıp geçeceksin, keyfine bakacaksın. Desenli olanlarda 40x40 yok, 70x30 ve 90x40 var bunlarda 20 TL aşıyor bütçeyi.

Orijinal bir QCK serisi mouse pad 40x40 boyutunda en az 350-400 TL'den başlar. Çoğu da stokta yok bu arada. Logitech ve Razer zaten son 1.5 senedir ülkede hiç yok gibi. Stokta bulmanız çok ama çok zor. Bulsanız da 1-2 modelini bulursunuz. Aynı fiyatlar, en az 350-400 40x40 için.

O çakma Logitech mouse pad kenarları sökülüyor çünkü dikişsiz ve dandik. Yoksa Logitech serisinde de dikişsiz mousepadler var fakat onların soyulma sorunu yok, çok hor kullanmanız lazım. Aynısı QCK heavy içinde geçerli, dikişsiz ama soyulma sorunu yok ve dünyanın en çok satan ilk 5 mousepadine girer. Peki neden çakma Logitech sökülüyor? Çünkü dandik. Merdiven altı, amatörce üretilen ürünler bunlar. Açın YouTube'da, "mouse pad nasıl yapılır?" gibi videolar var. Yoksa mouse pad dandik yaparsın kolay ama zor olan kaliteli yapmak.

Medya Markt'dan almıştım sence sahte olma ihtimali var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı