50TL oyun önerileri

Mehmet121

Hectopat
Daha fazla  
50TL'nin altında oyun önerir misiniz? Online olmaz ise iyi olur, türü hiç fark etmez. Bir de büyük Steam indirimleri ne zaman geliyor? Bunları cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
50TL'nin altında oyun önerir misiniz? Online olmaz ise iyi olur, türü hiç fark etmez. Bir de büyük Steam indirimleri ne zaman geliyor? Bunları cevaplarsanız sevinirim.
Yazın gelecek yaz indirimleri kaçırma derim.
Steam Yaz İndirimleri 24 Haziran 2021 - 8 Temmuz 2021 arasında yapılacaktır.

Oynadığın oyunları deseydin keşke ona göre söylerdik ama dying light olabilir dlc leriyle indirimde 30 tl civarı oluyor

Yazın gelecek yaz indirimleri kaçırma derim.

Teşekkür ederim. Kaçırmayacağım.
Witcher 3 indirimde 20 TL'ye kadar düşüyor.

Önce Witcher 2'yi oynayıp sonra Witcher 3'ü bitirmek isterim. Ama indirime girerse onu da alırım.
Öneriniz için teşekkürler.
Oynadığın oyunları deseydin keşke ona göre söylerdik ama Dying Light olabilir DLC leriyle indirimde 30 TL civarı oluyor

Pek fazla oyun oynamadım, Hatta önereceğiniz tüm oyunları oynamamışımdır büyük ihtimalle. Dying Light'a bakcağım. Teşekkürler.
12 liraya düşüyor artık.
Anladım. Teşekkürler.
FPS severseniz Tom Clancy's Rainbow Six: Siege var. Güncel fiyatı şu anda 89 lira. Sürekli 35 ya da 45 liraya düşüyor, bir göz atın derim.

İstek listesine ekledim. Öneriniz için sağ olun.
Indirimlerle beraber, Witcher 3, A Plague Tale Innocence, Half-Life, Beyond Two Souls, Metro serisi, Tomb Raider serisi alınabilir.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Half-Life haricinde ki hepsine balacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı