512 GB M.2 SSD önerisi

1Messi0

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar, bilgisayarıma M.2 SSD almayı düşünüyorum. Şu an Kingston A400 SA400M8/240G SATA 3.0 240 GB M.2 SSD var, ekstra olarak Kioxia 480 GB olan modeli var. 512 GB almayı düşünüyorum. Önerdiğiniz M.2 SSD'ler var mı?

Fiyat aralığı nedir ayrıca ne içi kullanacaksınız. M2'ye o kadar para vereceğine SATA 3 alman daha mantıklı. Azıcık performans için paranı israf etme bence
500 GB SATA SSD'ler ile 500 GB M.2 SSD'ler neredeyse aynı fiyatta. Üstelik aynı fiyatta olan M.2'lerin çoğu, SATA SSD'lerden daha iyi.

Exceria bakabilirsiniz.
Bütçen nedir ayrıca ne için kullanacaksınız. M2'ye o kadar para vereceğine SATA 3 alman daha mantıklı. Azıcık performans için paranı israf etme bence
Hayır, @BerkayZ87 hocamın da dediği gibi o bütçede M.2.'ler var ve daha iyiler. Böyle bir tercih yapılmamalı mümkünse M.2. SSD varken o bütçede.

Tam bilgim yok ancak SSD almadan önce biraz araştırma yapmıştım. Bu forumda Kioxia ve Kingston pek önerilmiyor.

Kioxia Toshiba'nın alt markası. Dandik marka değil yani. Kioxia G2 de 1TB SSD olarak en ucuz ve drama sahip bir model olarak biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı