512 GB SSD vs 1 TB HDD

Iskeletliadam

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem almak istiyorum da bir sorum olacak. 512 GB SSD mi, 1TB HDD mi? Karar veremedim. Öncelikle bütçe fazla yok o yüzden 512 GB seçersem ekran kartım oyunlarda high ayarlarda rahat oynatan yani iyi bir ekran kartı olacak. Ancak 1 TB alan seçersem ekran kartım fazla iyi olmayacak. Sizce hangisini yapmalıyım?

512 GB SSD ile yüksek ekran kartı mı?
1 TB
ile orta derece ekran kartı mı?
Şimdiden teşekkürler hocam.

Şuna da değinmek isterim. Oyun satın almalar yaparım, ancak aşırı kaliteli ve pahalı oyunlarla işim olmaz. Ancak yine de yüksek kalitede oyunlarda oynarım.

Arkadaşlar sistem almak istiyorum da bir sorum olacak. 512 GB SSD mi, 1TB HDD mi? Karar veremedim. Öncelikle bütçe fazla yok o yüzden 512 GB seçersem ekran kartım oyunlarda high ayarlarda rahat oynatan yani iyi bir ekran kartı olacak. Ancak 1 TB alan seçersem ekran kartım fazla iyi olmayacak. Sizce hangisini yapmalıyım?

512 GB SSD ile yüksek ekran kartı mı?
1 TB
ile orta derece ekran kartı mı?
Şimdiden teşekkürler hocam.

Şuna da değinmek isterim. Oyun satın almalar yaparım, ancak aşırı kaliteli ve pahalı oyunlarla işim olmaz. Ancak yine de yüksek kalitede oyunlarda oynarım.

Ben olsam ekran kartını iyi alırdım. Ekran kartını daha sonra değişmek daha masraflı olabilir ama eliniz rahatladığında daha yüksek bir SSD ya da HDD alıp takabilirsiniz boşta slot varsa.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı