512MB ekran kartı hangi oyunları açar?

Sven Co-op var Steam'de. Half-Life 1, Half-Life: Opposing Force, Half-Life: Blue Shift gibi GoldSource ile yapılmış eski Half-Life oyunlarının yanında hayran yapımı bir ton haritayı da Co-op şekilde oynayabiliyorsunuz. Ücretsiz olduğu için denemekten zarar gelmez.

Sven Co-op var Steam'de. Half-Life 1, Half-Life: Opposing Force, Half-Life: Blue Shift gibi goldsource ile yapılmış eski Half-Life oyunlarının yanında hayran yapımı bir ton haritayı da Co-op şekilde oynayabiliyorsunuz. Ücretsiz olduğu için denemekten zarar gelmez.

Evet indirmiştim bunu hatta arkadaşla bir 10dk falan oynaadık sonra laptopum kapandı (kaldırmadı demek)

Evet indirmiştim bunu, hatta arkadaşla bir 10 dakika falan oynadık. Sonra laptopum kapandı (kaldırmadı demek).
Half-Life 2 bundan daha ağır sayılır. Kapanmasının nedeni sıcaklık gibi nedenler olabilir. Bu oyun bildiğimiz Half-Life 1 grafiklerine sahip.

Bu arada Half-Life 2'yi en patates grafiklere getirip öyle oynamayı deneyebilirsiniz isterseniz. 30 FPS civarı yetecektir o oyunda diye düşünüyorum. FPS sizi tatmin edene kadar ayarları kurcalarsınız.

Merhaba, geçen gün telefonum bozuldu ve bende yıllanmış eski laptopumu çıkardım. Bayağı eski bilgisayar 2008 yılında almıştık. Bilgisayarı açtım ve CS, Half-Life falan kurdum gayet iyi oynatıyor. Sonra başka oyunlar denemek istedim ama çoğunu açmadı. Bu sistemde çalışabilecek oyun önerisi lazım (Half-Life2 25 FPS)
İşlemci: Intel Pentium P6200 2.13GHz
Dahili grafik: Intel HD Graphics.
RAM: 6 GB.
Depolama: Yeterli.

Edit: Linux kurulu.

LoL öneririm

Merhaba, geçen gün telefonum bozuldu ve bende yıllanmış eski laptopumu çıkardım. Bayağı eski bilgisayar 2008 yılında almıştık. Bilgisayarı açtım ve CS, Half-Life falan kurdum gayet iyi oynatıyor. Sonra başka oyunlar denemek istedim ama çoğunu açmadı. Bu sistemde çalışabilecek oyun önerisi lazım (Half-Life2 25 FPS)
İşlemci: Intel Pentium P6200 2.13GHz
Dahili grafik: Intel HD Graphics.
RAM: 6 GB.
Depolama: Yeterli.

Edit: Linux kurulu.

Postal ve postal 2 oynayabilirsin.

Geri
Yukarı