52 bin TL laptop önerisi

Oyun oynayacak mısınız? Ona göre sistem söyleyeyim.

Evet hocam direkt Gaming için alacağım.

Victus kullandım ve pişman oldum Victus almayı düşünmüyorum.

Hocam A15'te ısınma sorunu hakkında şikayetler var.

Nitro 16 F/P olarak alınır. Geçen hafta sonu 4070 43K aldım bende vatandan. Sende kaçırmasaydın keşke.

ROG ile arasında kalmıştım 10k fark vardı aralarında. Kasaya önem veriyorsun ROG tercih edilebilir. İkisi de plastik kasa sonuçta ama ROG biraz daha kaliteli.

Teşekkür ederim hocam attığınız ROG modelini değerlendireceğim.

Kararı mi A15 olarak verdim arkadaşlar soğutma anlamında nasıl bilmiyorum ama bende ıets GT-500 5000RPM soğutucu var sorun olacağını sanmıyorum.

İlk cümlenize katılıyorum ama panel sorunun kronik olduğuna dair veri atabilir misiniz?

Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz hocam bende ekstradan iets GT-500 soğutucuda var. A15 ısınma olarak sorun yaratır mı?

Son düzenleme:
Kronik denilebilecek bir sıkıntı yok bu kasada. Her cihaz için ısınma hakkında şikayet var maalesef Gaming laptopların temeli bu.

Hocam bende iets GT-500 var biraz sesli çalışıyor ama 10-17 derece soğutuyor herhangi bir sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum laptopta hayırlısı ile A15 siparişi vereceğim.

Kronik denilebilecek bir sıkıntı yok bu kasada. Her cihaz için ısınma hakkında şikayet var maalesef Gaming laptopların temeli bu.

Hocam rahatsız ediyorum ama şu modele bakar misiniz?

Son düzenleme:
Hocam rahatsız ediyorum ama şu modele bakar misiniz?

Gayet mantıklı alınacak model hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı