52 bin TL oyuncu sistemi önerisi

O zaman şöyle yapılabilir
Bu sistemi görseldeki gibi özelleştirip
Yanına şu monitörü çekebilirsin. İşlemciye soğutucu olarak
Şunu alıp takabilirsin.

Ben şahsen kendi attığımın alınmasını daha sağlıklı buluyorum hocam. 7800x3D ve CL30 DDR5 bir RAM'den bahsediyoruz burada. KC3000 hatırlatırım. 7800XT ile 4070 Süper birbirlerine çok yakın değerleri sunan kartlar.

Bu arada ben böyle almasını daha sağlıklı buluyorum.

SSD'yi KC3000 RAM'i XPG Lancer Black 1x16 6000MHz CL30 işlemciyi de 7800x3D yap. RAM'den iki adet seç. Şu soğutucu ile 52.5k civarı tutuyor.

Eki Görüntüle 2176960

Eki Görüntüle 2176962

Benim gömlüm NVIDIA'dan yana hep, özellikle bu yapay zekaya öncülük ettiklerinden bu yana hep ağır basıyor. Tabii AMD'de olur. Ayrıca Gaming gen TR'de bugün hiç 2x16 yoktu stokları mı bitmiş ya da ticari straji mi peşindeler bilemedim. :D bence sıvı soğutucuya gerek bile yok, kardeşim kullanıyor o işlemciyi ne takarsak takalım boşta 45 yükte 75'i geçmiyor.

Benim gömlüm NVIDIA'dan yana hep, özellikle bu yapay zekaya öncülük ettiklerinden bu yana hep ağır basıyor. Tabii AMD'de olur. Ayrıca Gaming gen TR'de bugün hiç 2x16 yoktu stokları mı bitmiş ya da ticari straji mi peşindeler bilemedim. :D bence sıvı soğutucuya gerek bile yok, kardeşim kullanıyor o işlemciyi ne takarsak takalım boşta 45 yükte 75'i geçmiyor.

Evet. Kule tipide alınabilir benim attığım sisteme hocam haklısınız.

Ben şahsen kendi attığımın alınmasını daha sağlıklı buluyorum hocam. 7800x3D ve CL30 DDR5 bir RAM'den bahsediyoruz burada. KC3000 hatırlatırım. 7800XT ile 4070 Süper birbirlerine çok yakın değerleri sunan kartlar.
Monitör dahil demiş hocam. İşlemci 7800x3d yapılmadan o sisteme de özelleştirme yapılabilir. Nvidia istediği için o taraftan bir öneri yaptım. AMD almak isterse bakılabilir.

O zaman şöyle yapılabilir
Bu sistemi görseldeki gibi özelleştirip
Yanına şu monitörü çekebilirsin. İşlemciye soğutucu olarak
Şunu alıp takabilirsin.

O kadar para harca SSD'de dram bile yok. :D

Monitör dahil demiş hocam. İşlemci 7800x3D yapılmadan o sisteme de özelleştirme yapılabilir. NVIDIA istediği için o taraftan bir öneri yaptım. AMD almak isterse bakılabilir.

Ben görmedim. O zaman öneriler değişir.

RAM'i XPG Lancer Black 1x16 SSD'yi KC3000 yap. İşlemci 7500F olarak kalabilir. Görseldeki gibi RAM'i seçtikten sonra 2 adet yapmayı unutma.

52K civarı tutuyor olması lazım.

Tüh ya, sanırım sistem açılmayacak ve kullanamayacağız.

Kardeşim saçma değil mi? 50k para harcıyorsun ve gidip tırt SSD seçiyorsun. Ayrıca o RAM'leri forumda bir araştır, sana daha önce de sordum CL'ine mi kandın diye cevap vermedin hatta tier List'i yanlış mı hatırlıyorum beni bilgilendir diye soğutma konusunda da soru sordum ona da cevap vermedin. Neyse. :D

Kardeşim saçma değil mi? 50k para harcıyorsun ve gidip tırt SSD seçiyorsun. Ayrıca o RAM'leri forumda bir araştır, sana daha önce de sordum CL'ine mi kandın diye cevap vermedin hatta tier List'i yanlış mı hatırlıyorum beni bilgilendir diye soğutma konusunda da soru sordum ona da cevap vermedin. Neyse. :D
Seninle tartışmak istemediğimden, fikirlerimiz pek uyuşmuyor.

Altta ki gibi özelleştir al. 51, 487 TL

Eki Görüntüle 2176941

Intel niye? En iyi oyun işlemcisi şu an bu ve Intel ölü soket şu an alınmaz.

Depolama ne olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı