53.000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
53k

Kyen

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığı gibi 53'e PC toplamayı hedefliyorum. Aklımda bir tane hazır sistem var fiyatı uygun geldi. Bu fiyatlarda sistem öneriniz varsa açığım. Monitörüm 2K.

Hazır sistem:
Bunu almanı öneririm üstünde değişiklikler yaptım sepete eklediğinde görebilirsin.

Bunu almanı öneririm üstünde değişiklikler yaptım sepete eklediğinde görebilirsin.

Intel 14400F ile 7500'ün farkları ne olabilir burada? Neden 7500 tercih ediyorsunuz?

Intel 14400F ile 7500'ün farkları ne olabilir burada? Neden 7500 tercih ediyorsunuz?

İleride işlemciyi değiştirmek isterse BIOS'unu güncelleyip yeni aldığı işlemciyi takması yeterli o yüzden AM5 tabanlı bir sistem önerdim LGA1700 tabanlı işlemciler şu an son dönemlerini yaşıyorlar ileride işlemcini yenileyeceğin zaman anakartını da değiştirmen gerekir.

Teşekkür ederim peki soğutucuyu sonradan almayı düşünüyorum çok ısınma yapar mı acaba?

İleride işlemciyi değiştirmek isterse BIOS'unu güncelleyip yeni aldığı işlemciyi takması yeterli o yüzden AM5 tabanlı bir sistem önerdim LGA1700 tabanlı işlemciler şu an son dönemlerini yaşıyorlar ileride işlemcini yenileyeceğin zaman anakartını da değiştirmen gerekir.

Cevap için teşekkür ederim. Peki bir tık fazla verilip anakart yükseltilebilir mi? Ne düşünürsünüz?

Geri
Yukarı