5300 TL Laptop Tavsiyesi

Ben witcher 3 oynayacağım demedim ki?
Benim oynayacağım oyunlar :
-Gta 5
-Cs:Go
-FarCry4 /Primal(Belki)
-LoL
-Bazı Tarayıcı Oyunları
-Payday 2
-Skyrim
-Witcher 2
-İnsurgency
-Battlefield 4

Ya arkadaslar ben size sunu oynayim bunu oynayim demedim ki.Ben size Msi'yı mı Monsterı mı alıyım diyorum.Msi sağlamlık ve görünüş olarak hoşuma gidiyor

Alienware Türkiyede bulunmuyor diye biliyorum.

Ya arkadaslar ben size sunu oynayim bunu oynayim demedim ki.Ben size Msi'yı mı Monsterı mı alıyım diyorum.Msi sağlamlık ve görünüş olarak hoşuma gidiyor

Alienware Türkiyede bulunmuyor diye biliyorum.

Ekran kartı örneği için paylaşmıştım.

MSI seçin.

Daha köklü bir firma, BIOS güncellemeleri daha sık oluyor, Monster'ın servisten çıkmadığı ile ilgili yorumlar gördüm Abra serisinde. Tulpar serisinde sorun yokmuş, sorun olursa servis çok iyi ilgileniyomuş. Tabi MSI ile Monster'in fiyat farkları var. Karar sizin, ben olsam MSI alırım.

Msi ya benimde aklim yatiyor.Dediğin gibi güncel.Ben şimdi Msiyı alırsam ilerde ssd ekletebilir miyim?Msi nin soğutması nasıl ? Monster oyuncak gibi.Bir de internette baktigima gore 6 gb 970m ve 3 gb 970m arasinda pek fark yok.

Msi ya benimde aklim yatiyor.Dediğin gibi güncel.Ben şimdi Msiyı alırsam ilerde ssd ekletebilir miyim?Msi nin soğutması nasıl ? Monster oyuncak gibi.Bir de internette baktigima gore 6 gb 970m ve 3 gb 970m arasinda pek fark yok.

Pek farketmiyor. SSD ekleyebilirsin tabiki. PCE tabanlı SSD dahi ekleyebilirsin bazı modellerde. Bu SSD 2 gb kadar hıza sahip oluyor. Samsung evo 950 pro mesela. Bunun dışında uygun fiyatlı SSD'ler zaten takabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı