5300 TL toplama Kasa

emirTRz

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
Elimde 5300 TL var. Vatan'dan toplama bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Sistem önerilerinizi beklerim. Oyun bilgisayarı parçaları olsa güzel olur.

Ustam eğer acelen yoksa doların düşmesini bekle elindeki paraya daha iyi parçalar alabilirsin. Yada amd nin yeni işlemci ve ekran kartlarını bekleyebilirsin.

Sistem önerebilirim fakat, vatandan olması şart mı? Ve bu sistemi ne zaman temin etmeyi düşünüyorsunuz?
merhaba o kadar acele değil.

b
Sistem önerebilirim fakat, vatandan olması şart mı? Ve bu sistemi ne zaman temin etmeyi düşünüyorsunuz?
vatan zorunlu değil ama internetten parça satın almam

arkadaşlar bir de dolar dişmesi için ohal olayı bitmesi lazım biraz zor:(

merhaba o kadar acele değil.

b
vatan zorunlu değil ama internetten parça satın almam

arkadaşlar bir de dolar dişmesi için ohal olayı bitmesi lazım biraz zor:(
Bulunduğun şehirde alabileceğin uygun yerler varsa akşam sana fikirlerimi ileteyim. Ayrıca alacağın bilgisayarin seni ne kadar süre idare etmesini istiyorsun. İmkanın çok mu iyi yoksa benim gibi 5-6 yıl kullanman mi lazım? :)

Ayrıca bilgisayar için amaçlarını da yazarsan bütçeye uygun tavsiye veririm.

Bulunduğun şehirde alabileceğin uygun yerler varsa akşam sana fikirlerimi ileteyim. Ayrıca alacağın bilgisayarin seni ne kadar süre idare etmesini istiyorsun. İmkanın çok mu iyi yoksa benim gibi 5-6 yıl kullanman mi lazım? :)

ben emirin arkadaşı hesabı ban yemiş yazamıyo istanbul

durumum iyi sayılır. youtube işine başlammak istiyom 3-4-5 yıl dayansın yine 4-5 yıl iyi olur

4-5 yıl iyi idare etsin gta6 yı oynatsın yeter :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı