5300 TL'ye ASUS GTX 1660 Super alınır mı?

3050 diyen arkadaşlar için söylüyorum. 3050 için psu değiştirmem gerekiyor. O yüzden 1660 modellerine bakıyorum. Takip listeme eklemiştim. Bugün indirime girdiğini gördüm. Bazıları ısınma sorunu var diyor, bazı youtube videolarında ise ısınma sorunu yok diyorlar.

3050 diyen arkadaşlar için söylüyorum. 3050 için psu değiştirmem gerekiyor. O yüzden 1660 modellerine bakıyorum. Takip listeme eklemiştim. Bugün indirime girdiğini gördüm. Bazıları ısınma sorunu var diyor, bazı youtube videolarında ise ısınma sorunu yok diyorlar.
Galax 1660 Super kullanan arkadaşlarım var. Madencilik bile yaptılar kartları ile sıkıntısız kullanıyorlar.

1660S'ye yeten PSU 3050'ye de yeter.

3050 diyen arkadaşlar için söylüyorum. 3050 için PSU değiştirmem gerekiyor. O yüzden 1660 modellerine bakıyorum. Takip listeme eklemiştim. Bugün indirime girdiğini gördüm. Bazıları ısınma sorunu var diyor, bazı YouTube videolarında ise ısınma sorunu yok diyorlar.

Yeni TUF'larda ısınma sorunu çözüldü. Bende 2 tane 1660S ve 1660 Ti ASUS TUF var ısınma sorunu vs. yok.

Geri
Yukarı