54 günlük Adata SU630 deneyimim

467838

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Konya
1633708391885.png

Selamlar her şey sorunsuz gidiyor derken Epic Games'te oyun inerken bilgisayar kafayı yedi ve klasörleri bile 5 saniyede açar, 1 KB'lik kısayolu 3 sn de atar oldu. Aynısı Valorant güncellemesi yaparken de olmuştu, fakat güncellemeler bitince düzeliyor bu olay. Bunu bildirmek istedim, onun dışında ise sıcaklık değerleri hala 45 derece civarında. 63. güne kadar konu yayınlamayı düşünmüyorum. İyi sosyaller.

1.5 yıldır kullanıyorum. Yazma hızı yer yer yarıya düşüyor. Onun dışında pek bir sorun yaşamadım. Şanslı kesimdeyim. Kimseye önermem ama :D
Yazma 50MB/s yani çok yavaş değil mi? Yanlış mı biliyorum?
SSD'nin kronik bir sorunu o maalesef.

Yazma 50MB/s yani çok yavaş değil mi? Yanlış mı biliyorum?

Düşük fakat arkada oyun iniyordu sanırım etkisi var.

1.5 yıldır kullanıyorum. Yazma hızı yer yer yarıya düşüyor. Onun dışında pek bir sorun yaşamadım. Şanslı kesimdeyim.

SSD'nin kronik bir sorunu o maalesef.

Bende de normalde öyleydi bugün bir istisna oldu eğer ara ara yazma hızı düşerse benim için sorun yapmaz.

Hocam aynı SSD'yi kullanıyorum o hız değerleri gerçekten çok düşük. Sanırım kronik sorunlu modeli denk gelmiş size.

Eki Görüntüle 1183925

Selamlar her şey sorunsuz gidiyor derken Epic Games'te oyun inerken bilgisayar kafayı yedi ve klasörleri bile 5 saniyede açar, 1 KB'lik kısayolu 3 sn de atar oldu. Aynısı Valorant güncellemesi yaparken de olmuştu, fakat güncellemeler bitince düzeliyor bu olay. Bunu bildirmek istedim, onun dışında ise sıcaklık değerleri hala 45 derece civarında. 63. güne kadar konu yayınlamayı düşünmüyorum. İyi sosyaller.

Buraya nasıl bakabilirim?

Geri
Yukarı