540 Hz monitör mantıklı mı?

Bütçe
40.000

yunussaka27

Zeptopat
Daha fazla  
Monitör
ASUS 24,1" ROG SWIFT PG248QP 0,2Ms 540Hz FULL HD ESPORTS GAMING MONİTÖR
Arkadaşlar 540Hz bir monitör almak istiyorum ama sadece FPS oyunları oynamayacağım.
Forza 4-5
Assetto Corsa.
Battlefield.
War Thunder.
Gibi oyunlarda oynamak istiyorum sizce 540Hz almak mantıklı mı?
Başka bir Gaming monitör almamı tavsiye ediyorsanız ne almam gerek, tavsiye etmek istediğiniz monitörler varsa, en az 240Hz ve en fazla 1ms bir monitör olursa sevinirim, bütçem en fazla 40k.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 540Hz bir monitör almak istiyorum ama sadece FPS oyunları oynamayacağım.
Forza 4-5
Assetto Corsa.
Battlefield.
War Thunder.
Gibi oyunlarda oynamak istiyorum sizce 540Hz almak mantıklı mı?
Başka bir Gaming monitör almamı tavsiye ediyorsanız ne almam gerek, tavsiye etmek istediğiniz monitörler varsa, en az 240Hz ve en fazla 1ms bir monitör olursa sevinirim, bütçem en fazla 40k.
Şimdiden teşekkür ederim.

Mümkünse 2K 240Hz alın
Bu iyidir;
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...va-curved-monitor-66f2gac1tk-pm-HBC00004QB6UC

Böyle bir monitörü FPS oyunu oynamıyorsanız ve e-sporcu değilseniz aşırı gereksiz bir seçenek olacaktır.

Sistem özellikleriniz neler?

Oyunlarda 540 fps alıyor musun? Alıyorsan alabilirsin ama bana kalırsa istersen her oyunda 600 fps alsan bile 540 şuan aşırı gereksiz. 2k 240hz daha mantıklı. Zaten FPS oyunu da çok yok listede.

Hocam eğer Valorant, CS2, Fortnite vb. espor tarzı oyunları cidden kazanmak için oynamıyorsanız gerek yok. 240Hz bile fazla bence. 144 bence en F/P.

Geri
Yukarı