5400 TL sistem toplama

daha once hic sistem toplamadigim icin nasil takildigini bilmiyorum cok kolaysa oyle yaparim
Geçenlerde SSD aldım ve ilk defa taktım. Aslında takma kısmı zor değil ama bir yere montelerken anam ağladı diyebilirim. Zor değil genel olarak fakat kasamın yapısı ötürü asma yeri yoktu veya ben bulamadım. Tek çare HDD kutusunun üstündeki SSD slotuna takmak oldu. Cidden HDD kutusunun üstüne takmak uğraştırdı beni.

O biraz benim kasamın yapısıyla alakalıdır.

Geçenlerde SSD aldım ve ilk defa taktım. Aslında takma kısmı zor değil ama bir yere montelerken anam ağladı diyebilirim. Zor değil genel olarak fakat kasamın yapısı ötürü asma yeri yoktu veya ben bulamadım. Tek çare HDD kutusunun üstündeki SSD slotuna takmak oldu. Cidden HDD kutusunun üstüne takmak uğraştırdı beni.

O biraz benim kasamın yapısıyla alakalıdır.
kasaniz neydi?

Attığınız linkteki kasa neyse onu kullanıyorum. Bence siz de benim gibi kablolarla uğraşacağım diye kanser olmayın, Netac alıp geçin bence. Şikayet şu ana kadar göremedim o marka hakkında.

Ama Patriot, Samsung gibi markalar tercih etmek daha iyidir elbette. Biraz uğraşmak istiyorsanız SSD'yi farklı alın. Ama dediğim gibi ben de kasaya asma yerini görmemiş olabilirim. Kasaya assaydım SSD'yi 10 dakikamı falan alırdı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı