Çözüldü 540M Denetim Masası açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HataKodu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
NVIDIA 540M ekran kartım var ama denetim masası açılmıyor ve oyunlar da görmüyor. Aygıt yöneticisine girdiğimde herhangi bir sıkıntı yok ama durum böyle işte. En son sürücüleri de kurdum ama çözüm olmadı.

Ekran Alıntısı.PNG

Çözüm
Denetim masasına tıkladığınızda tepki ne oluyor?

Açılmıyor.
Arkadaşlar sorunu çözdüm hizmetler bölümünden manuel olarak başlatınca sorun düzeldi, herkesin yardım etmeye çalıştığı için teşekkürler hayırlı seneler dilerim.

Ekran görüntüsü paylaşır mısınız? Hata mesajı yok mu?

Eski kullandığın sürücüye dön.

Açılmıyor.
Arkadaşlar sorunu çözdüm hizmetler bölümünden manuel olarak başlatınca sorun düzeldi, herkesin yardım etmeye çalıştığı için teşekkürler hayırlı seneler dilerim.

Ekran görüntüsü paylaşır mısınız? Hata mesajı yok mu?

Eski kullandığın sürücüye dön.

Son düzenleme:
Çözüm
Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştırın ve açılan pencereye SFC/SCANNOW yazıp ENTER tuşuna basın. Sistem taraması %100 olunca bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol ediniz.

Sorunun devam etmesi durumunda; BURADA yer alan dosyayı masaüstüne indirip, sıkıştırılmış dosyadan çıkartınız. Çıkarttığınız Allupdate.bat dosyasına sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' seçeneği ile çalıştırınız. İşlem tamamlanıp, DOS ekranı kapandıktan sonra test ediniz.

Sorunun devam etmesi durumunda, Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştırın ve açılan pencereye aşağıdaki komutları sırasıyla girerek ENTER tuşuna basın.

DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

Sorun giderilmez ise, yeni bir Windows kullanıcı hesabı oluşturarak test edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı