55.000 TL laptop önerisi

Bütçe
55000
Bunu yapıştır keyfine bak.

Bunu yapıştır keyfine bak.

Isınma problemi yok mu bunda.

Isınma problemi yok mu bunda.

1703272341753.png

@bilmemem @Bestty

İnternette testine baktım da bende Victus var tabii performans olarak çok düşük kalıyor Acer 180 FPS alıyor GTA 5 de ben 100 FPS alıyorum ama Acer 100 dereceye çıkıyor benimki 76-78 derecede. Bir de bulunduğum şehir sıcak olduğundan yazın dolayı ısınıp kapanmalar vs olur mu acaba?

Bilmiyorum. İnternet testini atar mısın merak ettim.

İnternette testine baktım da bende Victus var tabii performans olarak çok düşük kalıyor Acer 180 FPS alıyor GTA 5 de ben 100 FPS alıyorum ama Acer 100 dereceye çıkıyor benimki 76-78 derecede. Bir de bulunduğum şehir sıcak olduğundan yazın dolayı ısınıp kapanmalar vs olur mu acaba?

Öncelikle sende ki Victus'un işlemcisi nedir? Çektiği güç değerleri vs. bunda büyük önem taşıyor. Acer'de i9 13900HX gibi çok çok güçlü bir işlemci var. O işlemciyi soğuk çalıştırmak Legion 9 veya titan GT77hx gibi modellerden beklenebilir ancak. Bu tür cihazlar o işlemciyi dizginlemeyi başarmalı ve Predator bu işi başarıyor. Şu an Dell G15'te i7 13650HX ile thorttle yiyor. Omen veya ROG STRIX gibi cihazlar da bu tür işlemcilerde thorttle yiyor. @revivality

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hint bir abimiz yapmış.

Garip normalde böyle olmaması gerekiyordu. Acer soğutma alanında başarılı bir markadır. Gerçi hx serisi işlemciden kaynaklı da olabilir veyahut kaliteli bir laptop soğutucu alırsınız.

Öncelikle sende ki Victus'un işlemcisi nedir? Çektiği güç değerleri vs. bunda büyük önem taşıyor. Acer'de i9 13900HX gibi çok çok güçlü bir işlemci var. O işlemciyi soğuk çalıştırmak Legion 9 veya titan GT77hx gibi modellerden beklenebilir ancak. Bu tür cihazlar o işlemciyi dizginlemeyi başarmalı ve Predator bu işi başarıyor. Şu an Dell G15'te i7 13650HX ile thorttle yiyor. Omen veya ROG STRIX gibi cihazlar da bu tür işlemcilerde thorttle yiyor. @revivality

Bende Ryzen7 7840HS var yani ben sadece sıcaklığa takıldım dediğim gibi sıcak bir şehirde yaşıyorum yazın çok ısınırsa problem olur mu diye düşünüyorum çünkü arkadaşıma alacağız. Kötü bir şey önermiş olmak da istemiyorum.

Geri
Yukarı