55.000 TL'ye kadar Gaming laptop önerisi

Bütçe
40000-55000

Alperilgen

Femtopat
Daha fazla  
İlk konu açışım, herkese iyi günler 40-55k arası soğutması iyi olan oyun odaklı bir laptop arıyorum, fiyat performans da olabilir bu fiyat bandında. Ben bu laptopu düşündüm, ekstra önerileriniz varsa belirtebilir misiniz veya bu alınır mı? Artısı eksisi nedir yorumlarsanız çok mutlu olurum. Son olarak Gamers Arena veya GPN Teknoloji gibi satıcılardan PC alınır mı? Güvenliler mi?

İyi günler. 4060'lı olan modelini aktif olarak kullanıyorum. Soğutması çok iyi bir cihaz. Cihazın çok fazla artısı var o yüzden ben eksilerini değerlendireyim. İlk olarak içindeki ssd günümüz piyasasında çok yavaş kalıyor. 4000/1800 gibi bir hızı var. Ram olarak 16 günümüzde yeterli gözükse de bana göre yetersiz. Benim gözümde başka bir eksisi'de yok. İlk alanlardan olduğumuz için bazı driver ve bios problemleriyle karşılaştık ancak çoğu çözüldü. Çözülmeyen bir iki durum var onlarda yazılımsal problemler. Attığınız model Strix G16'nın top serisinden. 4080 barındırması ve DLSS 3 sayesinde baya bir öne geçiyor. Forumdan bir arkadaşımız'da GamersArena'dan almıştı hiçbir sorun yaşamadı. Bende alışveriş yaptım zamanında bir sıkıntı yaşamadım,güvenilir. Özetleyecek olursak 4060'lı 512gb'lık modelinin 40 bine satıldığını düşünürsek gayet alınabilir bir cihaz.

İlk konu açışım, herkese iyi günler 40-55k arası soğutması iyi olan oyun odaklı bir laptop arıyorum, fiyat performans da olabilir bu fiyat bandında. Ben bu laptopu düşündüm, ekstra önerileriniz varsa belirtebilir misiniz veya bu alınır mı? Artısı eksisi nedir yorumlarsanız çok mutlu olurum. Son olarak Gamers Arena veya GPN Teknoloji gibi satıcılardan PC alınır mı? Güvenliler mi?

İyi akşamlar dilerim önümüzdeki günlerde bu modeli almayı düşünüyorum elinize ulaştı mı acaba

DisplayPort 2.1 kablo ile bağla

Ürün güzel ama 250 nits ekran seni rahat ettirebilir mi önce onu düşünüp al

Son düzenleme:
Kablo önerebilir misiniz hocam?

Maalesef :D hiç kullanmadım. Ama monitöründe DisplayPort girişi var mı kontrol edip ona göre araştırabilirsin. Yoksa HDMI-DisplayPort kablosu varsa DisplayPort-DisplayPort kablosu alırsın. Vatana mediamarkta falan git, 4K 144Hz desteklişu tip kablodan arıyorum dersen zaten gösterirler sana

Geri
Yukarı