55.000 TL'ye Knight Online için sistem önerisi

Bütçe
55.000
1702848537047.png

Hocam sizin için rastgele bir sistem hazırladım örnek olsun diye. Hesabımdan çıkış yaptığım halde alacağınız sistemden daha uygun fiyatlı bir sistem bu. Üyelikle beraber her parçaya %10 indirim geliyor düşünün.

Hocam inceledim çoğu aldığım tavsiyelere bu parçalar birebir uyuyor teşekkür ederim. Fakat Knight oyununda çoğu insan RAM ve işlemciden başlayacaksın gibi tavsiye veriyordu RAM'i özelleştirecek olursak bir tavsiyen var mı 730₺ sanırım RAM fiyatı biraz sönük kalır mı?

RAM yeterli. Fiyatı az diye sönük demek değil.

Bir de işlemci soğutma yok galiba bu toplanan PC'de önerin var mı ekleyeyim mi?

BitFenix Cube iyidir.

MMO oyuncularının parası nereden geliyor beni aydınlatır mısın? Tüm gün oyun oynuyorsunuz, bir işte çalışmıyorsunuz. Nasıl geliyor bu para? Sadece merakımdan soruyorum, yanlış anlamayın.

MMO oyuncularının parası nereden geliyor beni aydınlatır mısın? Tüm gün oyun oynuyorsunuz, bir işte çalışmıyorsunuz. Nasıl geliyor bu para? Sadece merakımdan soruyorum, yanlış anlamayın.
Hocam MMO olarak olaya bakamam fakat bütçesi dar olan insan KO zor oynar zaten karaktere ekleyebildiğin İtem kadar güçlüsün sen şimdi LOL tarzı oyunlarda pvp alanında kim zengin kim fakir zor anlarsın fakat knighta gel maradonda ampül gibi parlar adam diğer oyunların itemlerinin TL satısı vs olmadığı için KO gibi oyunlarda bütçesi geniş olan insanlar bariz belli oluyor mecburen bence tamamen olay bu.

@erme Kasa öneriniz varsa alabilirim vatandan. Arctic 360mm alacağım için geniş bir kasa gerekiyor ve bulabildiğim en genişi bu.

Sadece oyunu oynayabilmek için ayda 2000₺ yatırman gerekiyor senede 24k yapar. ( item vs hariç pus masrafı)

Hocam MMO olarak olaya bakamam fakat bütçesi dar olan insan KO zor oynar zaten karaktere ekleyebildiğin İtem kadar güçlüsün sen şimdi LOL tarzı oyunlarda pvp alanında kim zengin kim fakir zor anlarsın fakat knighta gel maradonda ampül gibi parlar adam diğer oyunların itemlerinin TL satısı vs olmadığı için KO gibi oyunlarda bütçesi geniş olan insanlar bariz belli oluyor mecburen bence tamamen olay bu.
Tabii bunun farkındayım fakat benim demek istediğim para kazanmak için çalışmak gerekiyor, şirketin olsa bile çalışmak gerekiyor. Tamamen evde oyun oynayarak nasıl para kazanıyorsunuz?

RAM yeterli. Fiyatı az diye sönük demek değil.

BitFenix Cube iyidir.
Çok teşekkür ederim direkt itopyadan sipariş geçeyim daha uyguna bulma şansım olmaz dimi bide vaktini çok olmadan 24 24.5 inc ekran önerin varsa sevinirim.

Tabii bunun farkındayım fakat benim demek istediğim para kazanmak için çalışmak gerekiyor, şirketin olsa bile çalışmak gerekiyor. Tamamen evde oyun oynayarak nasıl para kazanıyorsunuz?
soruyu kişisel algılamadım fakat kişisel cevap vereyim e ticaret yapıyorum 3 farklı dönen tezgahım var Shopier vs erkek giyim üzerine haricinde oyunu oynayıp oyundan askeri ücretten daha fazla kazanan arkadaşlarım dahi var isim vermek istemiyorum avukat arkadaşım avukatlığı askıya alıp 3-4 sene önce bu oyunda pazarcılık yaparak arsa , ev , araba aldı canlı şahidim ve tamamen legal ticari zekasıyla.

Geri
Yukarı