55.000 TL'ye Shark 7A-RTX SUPER sistem alınır mı?

• Konuyu başlatan AHSA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 715
Ak820 pro çok daha iyi bir modeldir.

Yurtiçi şart ise bu klavyeyi al.

Deluxe modeli cherry Mx switch. Dandik yani. Klavyeyi yurt içi önerme sebebime gelirsek. Sistemle beraber hazır olsun istedim.
Nereden alabileceğimi bilmiyorum. Fakat Windows 11 o kadar ucuza bulunabilir mi? Yani bilgim olmadığından soruyorum.
Sağlam Lisans ve jet lisans gibi yerlerden alabilirsin.

Nereden alabileceğimi bilmiyorum. Fakat Windows 11 o kadar ucuza bulunabilir mi? Yani bilgim olmadığından soruyorum.

Buradan alabilirsin dün bir arkadaş aldı forumdan 10 dakika içerisinde maile geldiğini söyledi keyin.

Windows 11 boş ver. O kadar para mı verilir canım?
Bunlar iyi.
Aslında Windows 11'i alayım ki onlar kursun yollasın diye eklemiştim. Çünkü ben tam bilmiyorum nasıl kuracağımı. Fakat anladığım kadarıyla ucuza key bulunabiliyormuş.

Deluxe modeli Cherry MX Switch. Dandik yani. Klavyeyi yurt içi önerme sebebime gelirsek. Sistemle beraber hazır olsun istedim.

Sağlam lisans ve jet lisans gibi yerlerden alabilirsin.

Tercih meselesi. Benim önerim AK820 produr. Konuda atılan ASUS'ların hepsinden daha iyi bir model.

Aslında Windows 11'i alayım ki onlar kursun yollasın diye eklemiştim. Çünkü ben tam bilmiyorum nasıl kuracağımı. Fakat anladığım kadarıyla ucuza key bulunabiliyormuş.

FreeDOS sistem. Deneme sürümü ile gelir sen almış olduğun keyi girersin olay kapanır.

Son düzenleme:
Deneme sürümü ile geliyor olması lazım. Sen öyle yapınca lisanslı geliyor. Keyi girip aktifleştir sadece.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı