55-60K beyaz sistem toplama

AFAN

Decapat
Ekran kartı olarak 7900XTX düşünüyorum 4K oyun için bu bütçelere toplanır mı? Toplanırsa hoş duran beyaz bir sistem toplayabilir miyiz?

Şu şekil duran. Eğer böyle toplanamazsa siyah olarak şöyle bir şey toplanabilir mi?

@messinicocugu @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE yardımcı olur musunuz hocam? Sadece kasa bütçesi

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı olarak 7900XTX düşünüyorum 4K oyun için bu bütçelere toplanır mı? Toplanırsa hoş duran beyaz bir sistem toplayabilir miyiz?

Şu şekil duran. Eğer böyle toplanamazsa siyah olarak şöyle bir şey toplanabilir mi?

@messinicocugu @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE yardımcı olur musunuz hocam? Sadece kasa bütçesi

Bütçe 46 k ya çıkarsa toplayacağım.

Bir de monitör dahil mi?

Olur hocam 1kdan bir şey olmaz. Tabii şu an alamayacagım alınır mı diye sordum bayramdan sonra toplamayı düşünüyorum fiyatlar ne kadar artar acaba siz yine atın size zahmet. Normalde iPhone 14 alacaktım taksit yapılmadıgını ögrenince PC'ye kaydık.

Bir de monitör dahil mi?

2K monitörüm var şu anlık idare eder sadece kasa.

Olur hocam 1kdan bir şey olmaz. Tabii şu an alamayacagım alınır mı diye sordum bayramdan sonra toplamayı düşünüyorum fiyatlar ne kadar artar acaba siz yine atın size zahmet. Normalde iPhone 14 alacaktım taksit yapılmadıgını ögrenince PC'ye kaydık.

2K monitörüm var şu anlık idare eder sadece kasa.

Topluyorum tamam.

Topluyorum tamam.

Bu kasa toplam 45.566, 51 TL çıkıyor bu en iyi seçenek.

Son düzenleme:
Topluyorum tamam.

Bu kasa toplam 45.566, 51 TL çıkıyor bu en iyi seçenek.

Hocam 45k ya 3070 Ti imkanı yok bu parayı vermem. @messinicocugu daha iyisi toplanamaz mı hocam.

Son düzenleme:
Bunlar 45.5k tutuyor.

Bunlar 45.5k tutuyor.

Arkadaş beyaz demiş ama ekran kartı beyaz değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı